O nás

Bimago je firma, která prodává obrazy, a také elementy k dekoraci interiérů. V naší nabídce najdete vícee než 4000 originalních motivů, které lze objednat v formě ručně malovaného obrazu nebo digitalního výtisku na plátně nebo plexiskle. Stránka bimago.cz nabízí rovněž širokou nabídku samolepek na zeď. Samozřejmě celý čas pracujeme nad zvětšením našeho sortimentu – nové produkty budou již brzy dostupné, například výtisky na plátně na základě fotografie zákazníků a také bohatá nabídka moderních plakátů.

Bimago funguje na evropském trhu už od pěti let. Firma vznikla ve spolupráci mladých, ambitních umělců. Během let povedlo nám se rozvinout ve větším měřítku - dneska jsme produkční firmou s vícee než 100 zaměstnanci, nejen talentováných malířů a grafiků, ale také techniků, tiskařů, zaměstnanců produkce a administrace. Naše kanceláře a produkční hale obsazují už celkem nade 3000 čtverečných metrů plochu, a v plánech máme další vývoj.

Naše zboží prodaváme v různých evropských státech, především v Německu, Francii, Itálii, Španělsku, Švédsku a Polsku. Během těch pěti let aktivity získali jsme tísice spokojených zákazníků – doufáme, že Vy se k nim připojíte.
 
Copyright © 2009 - 2018 Bimago. All rights reserved.
;