Příslusenství

Standardní blind rám (1,5 cm)

Blind rám slouží jako konstrukční opora pro napnutí malířského plátna Naše standardní blind rám je vykonaný z desky o tloušťce 1,5 cm.

Galerní blind rám (2,5 cm)

Galerní blind rám, hluboký na 2,5 cm, je vykonány z solidního, kvalitního dřeva. Obrazy na galerním dřevěném blind rámu (nazývaným také blind rámem 3D) jsou doporučováne zvlašť do velkých, prostroných intérierů.

Tisk UV

Tisk UV je jednou z nejvíce používáných teď forem profesionalního velkoformátového výtisku. Díky této technologie, vytištěný obraz je odolný na škodlivou činnost slunečních paprsků a vlhkost. Výběr té opce nezmění barvy obrazu, a působí, že můžete dále těšit se jeho krásou.

Háčky

Doporučujeme nákup kovových háčků, které umožňují perfektní pověšení na zdi. Pro obrazové sety do každého elementu kompozice je nutný jeden háček. V případě obrazů o rozsahu více néž 89 centimetrův doporučujeme nákup dvou háčků. Objednáné háčky jsou posílány v bílé obálce v jedném balíku dohromady s obrazem. Je třeba montovat samostatně, jemně zatloukajíc v dřevěnou rámu.

Fixační prostředek na obrazy (Fixativ)

Fixativ je průhlednou ochránnou vrstvou, kterou naneseme na povrch hotového, prahněného, ručně malovaného obrazu. Vrstva chrání před školdlivou činností slunečních paprsků a vlhkostí. Výběr tohoto prostředku nezmění barvu obrazu, a působí, že můžete dále těšit se jeho krásou. Fixativ je dostupný v formě spraye, který můžete sámi nenést na plátno.

Osobní věnování

Objednaný přes Vás obraz je dárkem pro blízkou osobu? Chcete aby byl neopakovatelný? Na Vaši přání naši umělci ručně ozdobí zadní stranu obrazu individualním věnováním, díky kterému obdarovaná osoba bude se cítit opravdu výjimečně. Blahopřání ke svatbě, narozeninám, přání k svátku nebo poděkování – urcitě příležitosti a nápady nechybí. Svůj text napište do uvedené položky (z technických důvodu počet znaků je omezen).

Servis Premium Print

Servis Premium Print spočívá v naložení na povrch výtisku na plátně průhledného gelu. Díky němu můžeme objevit stopy malířského nástroje například štětce nebo špachtle. Povrch výtisku, který je původně plochý, stává se hrubý a připomíná malířskou texturu, charakteristickou pro ručně malované obrazy.

Expres service

Záleží Vám abysme poslali Váš obraz co nejrychleji? Díky službě Expres service Vaše objednávka bude relizována v prioritním běhu. V závislosti na vybrané technice realizace obraz posláme během 7 pracovních dnů (výtisky na plátně) nebo 10 pracovních dnů (obrazy ručně malované a výtisky na plexiskle). Pamatujte, že se tento čas tyká výhradně realizace objednávky, je třeba dopočítat do něho čas dopravy (více informací najdete v sekci: Zásilka).

Upevňování do desky plexi

Doporučujeme nákup kovových elementů k montáží, které umožnují perfektní pověšení na zdi, a take tvoří moderní a dekorační dokončení obrazu. Do každé desky doporučujeme výběr 4 elementů. Obrazy budou poslane už připravené k montáži, s vyvrtanou dírou v každém rohu.

Hřebíky

Chcete rychle a náležitě pověsit svůj obraz hned po obdržení balíku? Objednejte si přímo u nás sestavu odolných hřebíků – stačí jemně zatlouct je v zeď, pověsit obraz a těšit se jeho krásou!

Plastová špachtle

Do našich samolepek na zeď doporučujeme nákup plastové špachtle, která usnadní aplikaci nálepky a také dovolí důkladně připevnit samolepku na zeď. Samozřejmé špachtli lze používat několikanásobně.

Efekt zrcadlového odrazu

Díky tomu efektu můžete objednát vybranou přes Vás nálepku v zrcadlovém odrazu – motiv a rozměr budou stejné.
 
Copyright © 2009 - 2018 Bimago. All rights reserved.
;