Naše zboží

Obrazy ručně malované
Obrazy ručně malované jsou vykonávány akrylovými barvami na profesionalním, italském uměleckém plátně. Každý obraz je realizován na individualní objednávku zákazníka. Nejvyšší kvalitu díla gvarantují naši úmělci – mladí, talentování malíři, absolventi renomovaních plastických škol. Naše plátna jsou vypnutá na kvalitních blind rámech – boky obrazu jsou ukončené, a obraz můžete hned pověsit. Na přání zákazníka můžeme poslat obraz bez rámu, plátno bude tehdy zrolováno a posláno v kartonové tubě

Výtisky na platně
Výtisky je to jedna z nejnovějších trendů v moderní dekoraci interiérů a také vynikající alternativa pro tradiční, ručně malované obrazy. Naše výtisky povstavají na originalním, italském uměleckém plátně. Používání nejnovější technologie digitálního tisku a také profesionalních, velkoformátových tiskáren jistí nejvyšší kvalitu produktu. Naše plátna jsou vypnutá na kvalitních blind rámech – boky obrazu jsou ukončené, a obraz můžete hned pověsit. Na přání zákazníka můžeme poslat obraz bez rámu, plátno bude tehdy zrolováno a posláno v kartonové tubě.

Výtisky na plexiskle
Výtisky na plexiskle je to novinka v současné, nastěnné dekoraci. Tento neopakovatelný, dekorační element má velký úspěch především v zařizování originálních, moderních interiérů. Naše obrazy povstávají v technologii UV na průhledném plexiskle o o tloušťce 4mm. Používání profesionalních, velkoformátových tiskáren renomované, švýcarské firmy Zund, a také originálních tuší garantuje vysokou kvalitu produktů – nasycené barvy a charakteristický efekt blesku. K každému obrazu, vykonanému tou technikou, připojujeme bílý podklad, který lze umístit pod deskou, pro lepší vzhled barev. Pro upevnění obrazu na zdi doporučujeme nákup kovových elementů. Elementy umožňují perfektní pověšení obrazu, a kromě toho jsou originalním, dokoračním elementem.

Samolepky na zeď


Samolepky na zeď je to jedna z nejnovějších trendů v současné dekorace interiérů. Ty originální, snadné v aplikaci a nedrahé dekorační elementy se idealně představují v každé místnosti a dávají jí vyjímečný charakter. Dostupné jsou ve všech barvách – od klasické černě a běloby, přes celou paletu barv, až po originální metalické odstíny (stříbro, zlato, měď ). Naše nálepky lze přilepit na každou nesilikonovou plochu, nejen zeď, ale také na nábytky, myčky, chladničky atd.
 
Copyright © 2009 - 2018 Bimago. All rights reserved.
;