Zásilka

Naše výrobky posíláme do různých evropských států prostřednictvím nejvíce renomovaných kurýrských firem. Na teritoriu Česka za doručení našich balíků ručí kurýr UPS.

Cena zásilky obrazu je počítána za každý výrobek zvlášť. Při nákupu několika obrazů, ceny zásilky druhého a každého následujícího slevíme o 50%.
V případě samolepek na zeď ceny zásilky jsou počítány jen jednou (to znamená, že jestli dokonce v jedne objednávce nakoupíme více nálepek, cena zásilky je stejná, platíme jen jednou).

POZOR! V případě objednávky jak obrazu tak samolepky na zeď, ceny zásilky počítáme zvlášť pro každý produkt (nepořádáme společné zásilky pro obrazy a nálepky).

Ceny zásilky našich produktů, závisí na adresa dodávky. Tady jsou standardní ceny zásilky našich balíků v Evropě:
první produkt Stát První produkt Druhý
a každý další
Obrazy Česká republika 326.87 CZK 0 CZK
Polsko 228.05 CZK 0 CZK
Slovensko 428.23 CZK 0 CZK
Samolepky na zed' Česká republika 252.12 CZK 0 CZK
Polsko 176.11 CZK 0 CZK
Slovensko 252.12 CZK 0 CZK

V případě zásilky do ostatních statů světa, prosíme o dřívější kontakt v účelu stanovení dopravních nákladu.

POZOR! Ceny zásilky můžou být vyšší od standardních v případě dodávky do krajů, které v ceníku kurýra jsou označovány jako speciální (např. ostrovy).
V případě pochybností – kontaktujte nás. Sdělte svojí adresu doručení a my informujeme Vás, jaká bude cena zásilky zboží.

Odběratel platí všechny poplatky svázáné s doručením balíku do specialních krajů (např. celní poplatek).

Ve dne zásilky informujeme Vás emailem o nařízení balíku. Podáme také číslo Vaše zásilky, díky čemu budete mohli sledovat stav dodávky on-line přímo na stránce kurýra.
Na teritoriu Česka doručení našich balíku trvá obvykle 3-4 dny od data zásilky. V případě prodlení v dodávce nebo jiných potíží, prosíme o přímý kontakt s kurýrem – budete mohli domluvit s ním datum dodávky nebo poprosit o změnu adresy.
 
Copyright © 2009 - 2018 Bimago. All rights reserved.
;