Jak přilepit samolepku na zeď?

Krok 1

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 1 Nálepku rozložte na tvrdé a rovné ploše. Někdy pod přenosovou fólii můžou být bubliny vduchu - je to zcela normální a nesvědčí o špatné kvalitě produktu.

Krok 2

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 2 Jestli samolepka je velkým a komplikovaným motivem, doporočujeme rozdělit vzor na menší části. Tehdy bude Vám snadněji nálepit nálepku na zeď.

Krok 3

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 3 Plastovou špachtlí odstraňte stávající bubliny vzduchu – špachtle přitlačte silně do nálepky a přesuňte do konce fólie.

Krok 4

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 4 Pak jemně odlepte fólii od papíru tak aby motiv zůstal na průhledné fólii. Jestli některé elementy samolepky zůstanou na papíru, je třeba opět přitlačit vzor špachtlí a znova zkusit odlepit.

Krok 5

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 5 Vyberte místo, kam nalepíte samolepku a přiložte průhlednou fólii s motivem do zdi (nebo do jiné plochy). Místo pro přilepení můžete také označit tužkou nebo lepicí páskou.

Krok 6

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 6 Teď přitlačte a přilepte fólii s nálepkou do povrchu. Vyhlaďte případné bubliny špachtlí.

Krok 7

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 7 Potom je třeba odstranit průhlednou fólii, tak aby na zdi zůstala jen nálepka. Nejlépe fólii opatrně a pomalu sejmout od rohu - dodržujte aby žádná část samolepky nezůstala na fólii. Při potřebě můžete znova přitlačit fólii s nálepkou do povrchu, a pak opět pomalu odlepit fólii.

Krok 8

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 8 Na konci přitlačte ještě celou samolepku do zdi....

Krok 9

Jak přilepit samolepku na zeď - krok 9 A těšte se krásou nástěnné dekoraci v Váším domu! :)
 
Copyright © 2009 - 2018 Bimago. All rights reserved.
;