100% spokojenosti

Nákupy na www.bimago.cz jsou zárukou 100% spokojenosti!

Můžete na nás spolehnout! Nabízíme:
 • nejvyšší kvalitu produktů
   
  Všechny produkty dostupné na naši stránce bimago.cz jsou vytvořeny z materiálů o nejvyšší kvalitě při používání pokročilých produktivních technologií. Můžete být jistí, že nakoupený produkt splní vaše očekávání.
 • dlouholeté zkušenosti v internetové prodeji na evropském trhu
   
  Získali jsme už 100.000 zákazníků! Naše obrazy zdobí zdi domů, bytů, kabinetů, kanceláří a jiných místností v celé Evropě, mj. v Polsku, Německu, Francii, Španělsku, Itálii a v Švýcarsku.
 • rychlé a bezpečné způsoby platby
   
  Na stránce bimago.cz, máte možnost používání nejpopularnějších systémů platby na světě. Můžete výbrat bankovní převod přímo na náš účet nebo jeden z systémů platby on-line: Paypal, kreditní karta Visa a Mastercard, a také systém internetové platby Moneybookers. Všechny formy platby jsou rychlé a bezpečné (modul platby splňují přísné požadavky bezpečnosti).
 • zásilku zboží prostřednictvím nejvíce renomovaných kurýrských firem
   
  Na teritoriu Česka za doručení naších balíků ručí kurýr UPS. Každá zásilka je pojištěna, a kromě toho aktuální stav zásilky můžete sledovat online, přímo na stránce kurýra.
 • profesionální zákaznický servis
   
  Na stránce bimago.cz máte garanci trvalého kontaktu s naším zákaznickém servisem. Vždycky informujeme Vás o přijetí Vaše objednávky, zaúčtování úhrady a zásilce zboží. V případě jakýchkoliv otázek nebo pochyb kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo kontaktním formulářem, uvedeném na naší stránce.
 • právo na vrácení zboží
   
  Na bimago.cz kupujete bez rizika. Pokud nejste s obrazem spokojení, máte právo na vrácení zboží do 14 dnů od jeho převzetí. Více podrobných informací na toto téma najdete na naší stránce, v sekci Nákupní řád a Právo na vrácení zboží.
 
Copyright © 2009 - 2018 Bimago. All rights reserved.
;