• OZDOBY A NÁSTĚNNÉ DEKORACE
  • ATRAKTIVNÍ PROPAGAČNÍ AKCE
  • RYCHLÉ DODÁNÍ

-50% na vybrané produkty

Akce platí do 22.04.2024
0
hodina
0
minuta
0
vteřina

Fototapety 3D

Chcete opticky zvětšit svůj domov? Chcete mu dodat jedinečný charakter? 3D fototapety jsou řešením, které ve vašem interiéru vytvoří optický klam. Doporučují se především do malých, úzkých a problematických místností, kde je opticky zvětší. Ve velkých interiérech díky nim naopak dosáhnete úžasného efektu. V bimago najdete geometrické vzory na 3D fototapetách i krajiny, tunely nebo květiny na 3D fototapetách. Prohlédněte si naši nabídku fototapet s hloubkovým efektem a zvětšete svůj interiér!

Fototapety 3D – prostorové stěnní dekorace

Kolekce fototapet 3D a perspektiva jsou úžasné stěnní dekorace, které vytvoří optickou iluzi ve vašem prostoru. Tyto fototapety jsou určeny pro každý interiér. S úspěchem můžete ozdobit ložnici, obývací pokoj, chodbu a předsíň fototapetou 3D. Efekt hloubky a 3D iluze na vzoru způsobí, že místnost bude vizuálně zvětšená. Z tohoto důvodu doporučujeme prostorové fototapety pro menší, úzké nebo nesymetricky tvarované místnosti. Světlé odstíny fototapet 3D umožní dosáhnout úžasného efektu i v takových "náročných" prostorách jako jsou chodby nebo úzké pokoje.

Díky originální stěnní dekoraci se váš byt změní do nepoznání. V kolekci prostorových fototapet do obývacího pokoje jsme připravili produkty v nejrůznějším stylu a s různorodou tematikou, aby se daly přizpůsobit každému typu místností. Originální design a úžasné motivy fototapet 3D zahrnují květiny, mořské a horské krajiny, lesy nebo stromy. V této kolekci nechybí ani motivy spojené s architekturou, jako jsou tunely, mosty nebo schody zobrazené na úžasných fotografiích. Pro ty, kteří milují nekonvenční řešení, doporučujeme fototapety 3D s oknem, které vytvoří zajímavou a překvapivou iluzi v místnosti.

Fototapety na zeď 3D jsou tištěny na vliesovém materiálu. Je to materiál, který je mimořádně odolný a elastický. Díky tomu je montáž fototapety 3D mimořádně snadná a vizuální efekt bude určitě úžasný. Pokud tedy máte zájem o vysokou kvalitu dekorací, doporučujeme fototapety ze obchodu bimago.

Fototapety 3D květiny – pampelišky, růže a další květiny

Fototapety 3D květiny jsou neobyčejná a barevná kolekce, která se vyznačuje obrovskou různorodostí motivů. Mezi prostorovými fototapetami najdete vzory s pampeliškami, růžemi, pivoňkami a dalšími nádhernými květinami. Fantazijní dekorace jistě oživí interiér přirozeným zářem. Fototapety 3D květiny lze nalézt v různých barvách. Duha a odvážné barvy budou vypadat krásně v obývacím pokoji. Naopak bílé fototapety 3D květiny budou ideální do ložnice. V kolekci nechybí ani abstraktní koláže s květinami, které jsou obohaceny o efekt hloubky. Tyto vzory jsou ideální pro milovníky přírody a nekonvenčních stěnních dekorací.

Fototapety 3D květiny jsou univerzálním motivem, který skrývá mnoho aranžačních možností. V jídelně nad stolem nebo v obývacím pokoji přidá trojrozměrný vzor se orchidejemi eleganci. Fototapeta 3D v ložnici může být umístěna nad hlavovým čelem postele. Tím zajímavě zdůrazníme prostor. Fototapety 3D s květinovými vzory se skvěle hodí do předsíně nebo chodby. Fototapeta 3D s geometrickými vzory jsou elegantní vzory s zajímavým efektem. Kolekce fototapet 3D umožní úžasnou transformaci místnosti a vizuálně ji zvětší. Proto ji doporučujeme každému, kdo by chtěl změnit svůj byt.

Fototapety 3D krajiny – moře, vodopád, most, výhled z okna

Fototapety 3D krajiny jsou zajímavým nápadem pro aranžaci různých typů interiérů. Úžasný pohled na nádherné fototapetě změní charakter interiéru. Do obývacího pokoje doporučujeme elegantní prostorové fototapety s výhledem na moře nebo horskou krajinu, které přinesou moderní a elegantní charakter. I pracovní prostory, kanceláře, obchody či restaurace mohou díky těmto dekoracím prožít opravdovou transformaci. Fototapeta 3D s krajinami do interiéru vnese úžasné barvy.
Pro ty, kteří hledají originální dekorace, doporučujeme 3D tapety zobrazující moderní krajiny, městské uličky nebo mosty v černo-bílé barevné kombinaci. Osmělující barvy a 3D efekty jsou také zobrazeny na fototapetách s motivem vesmíru.

3D fototapety s motivem okna jsou originální a moderní stěnní dekorací, které navíc umožní změnit perspektivu místnosti. Úžasný výhled z okna přinese do místností jako je předsíň, schodiště nebo úzký pokoj zajímavou iluzi. Z těchto důvodů vám doporučujeme vybrat si jednu z 3D fototapet z kolekce Bimago.

Fototapety 3D tunel, města a abstrakce

Prostorové fototapety v této kolekci zahrnují také vzory spojené s architekturou, které napodobují chodby, tunely a průchody. Fascinující iluze přitahují pozornost a vytvářejí zajímavou perspektivu v daném prostoru. Mezi fototapetami 3D v obchodě Bimago je také obrovská různorodost barev. Milovníci bílé a pastelových odstínů zde jistě najdou zajímavé vzory. Pro ty, kteří chtějí hrát s barvami, jsou určeny 3D fototapety s tunelovými vzory v duhových, výrazných barvách. Pokud hledáte elegantní vzory, černobílé fototapety 3D jsou stvořené právě pro vás.
V našem obchodě nechybí také 3D tapety určené do moderních interiérů ve stylu glamour. Zlaté a stříbrné akcenty se skvěle hodí do takových aranžací. V kolekci můžete najít jak geometrické tvary, tak abstraktní trojrozměrné vzory.

V galerii Bimago si každý může najít své oblíbené motivy. Milovníci zvířat a přírody mohou objevit bohatství fototapet 3D s krajinami, zatímco ti, kteří preferují abstraktnější vzory, mohou najít fototapety 3D s tunely, mosty nebo města, jako je New York, Řím nebo Londýn. Také fanoušci sportu si mohou vybrat fototapety s fotbalem s 3D efektem. Podívejte se na nejmodernější 3D fototapety s různými motivy, které skvěle ozdobí obývací pokoj, ložnici, kuchyni, předsíň nebo schodiště.

Fototapeta 3D

Fototapeta 3D, tedy ta, která má prostorový vzor, způsobuje, že místnost působí vizuálně větší. To je jedna z největších výhod tohoto typu stěnních dekorací. Proto jsou fototapety 3D krajiny a další motivy tak oblíbené. Navíc je můžete umístit do libovolné místnosti v domě. Naši zákazníci si zvláště rádi kupují takové produkty jako 3D fototapeta do obývacího pokoje. Umíste něco originálního do interiéru, což je pro mnoho lidí důležité. Obývací pokoj je částí domu, ve které pravděpodobně trávíte hodně času – s blízkými, pozvanými hosty na kávu, ale také sami, např. po práci. Fototapety 3D nabízené bimago vám umožní splnit sen o krásné, moderní a útulné aranžaci. Máme tolik vzorů, že je jich skutečně těžké spočítat. Každá 3D fototapeta je však jedinečná a stojí za to se na ni podívat.

Fototapety s efektem hloubky

Pokud chcete, aby váš pokoj působil větším dojmem než ve skutečnosti, fototapety s efektem hloubky jsou pro vás ideální volbou. Přinesou interiéru zcela jiný charakter a umožní vám vytvořit velmi moderní a originální prostředí. Fototapety na stěnu 3D jsou unikátní, proto není divu, že jsou tak oblíbené. Jsou to velmi originální stěnní dekorace, díky nimž se téměř vše mění. Jak již bylo zmíněno, fototapety 3D se hodí do každé místnosti v domě. Ačkoli se nejčastěji objevují v obývacím pokoji a ložnici, můžete je využít i v dalších koutech. V nabídce bimago je například praktická 3D fototapeta do kuchyně na stěnu. Kvůli tomu, že naše produkty vznikají pomocí bez zápachu tonerů, jsou ideální také pro dětský pokoj. Máme speciální prostorové fototapety s motivy pro nejmladší členy rodiny. Každý tedy v bimago najde něco, co mu bude vyhovovat. Fototapety s efektem hloubky jsou natolik pevné, že po jejich umístění nemusíte dlouho přemýšlet o další rekonstrukci.

Fototapety na stěnu 3D

Hledáte neobvyklou stěnní dekoraci, která nejenže zkrášlí vaše interiéry, ale také je opticky zvětší? Nenechte si ujít kolekci fototapet na stěnu 3D! Tyto zajímavé dekorace pracují na pomezí optického klamu a reality, vytvářejí v interiérech efekt hloubky. V naší kolekci najdete fototapety s efektem hloubky s různými motivy. Nabízíme například květinové motivy plné svěžesti, dech beroucí krajinu a neotřelé abstrakce. Efektní výzdobou interiéru může být 3D fototapeta, která napodobuje tunel, průchod nebo chodbu. Vyberte si takový motiv a vytvořte zajímavou perspektivu ve svých čtyřech stěnách. Všechny naše fototapety na stěnu 3D, stejně jako další produkty dostupné v bimago, spojují v sobě vysokou vizuální hodnotu a odolnost.

Fototapety 3D s efektem hloubky

Fototapety s efektem hloubky se hodí do nejrůznějších místností. Doporučujeme je zejména pro malé, úzké prostory a pokoje s nepravidelným tvarem, ale osvědčí se také v prostornějších interiérech. 3D fototapeta může být efektní dekorací nejreprezentativnějších místností, jako je obývací pokoj**. 3D fototapety do obývacího pokoje** vám umožní snadno zkrášlit prostor a vytvořit příjemnou atmosféru pro setkávání s rodinou a přáteli. Výrazný motiv může sloužit jako pozadí pro konkrétní předměty nebo nábytek. Fototapeta 3D je také originálním nápadem na výzdobu ložnice: stojí za to ji umístit za hlavovou část postele. S vhodným motivem ji můžete také využít v kuchyni, ozdobit jí prostor nad linkou mezi dolními a horními skříňkami. Fototapety 3D na stěnu se osvědčí i v dětském pokoji. To jsou pouze některé z nápadů na využití 3D fototapet, skutečně záleží na vaší kreativitě! Navštivte naši kolekci a přesvědčte se sami, jaký potenciál mají trojrozměrné fototapety!

Chcete opticky zvětšit svůj domov? Chcete mu dodat jedinečný charakter? 3D fototapety jsou řešením, které ve vašem interiéru vytvoří optický klam. Doporučují se především do malých, úzkých a problematických místností, kde je opticky zvětší. Ve velkých interiérech díky nim naopak dosáhnete úžasného efektu. V bimago najdete geometrické vzory na 3D fototapetách i krajiny, tunely nebo květiny na 3D fototapetách. Prohlédněte si naši nabídku fototapet s hloubkovým efektem a zvětšete svůj interiér!

Fototapety 3D – prostorové stěnní dekorace

Kolekce fototapet 3D a perspektiva jsou úžasné stěnní dekorace, které vytvoří optickou iluzi ve vašem prostoru. Tyto fototapety jsou určeny pro každý interiér. S úspěchem můžete ozdobit ložnici, obývací pokoj, chodbu a předsíň fototapetou 3D. Efekt hloubky a 3D iluze na vzoru způsobí, že místnost bude vizuálně zvětšená. Z tohoto důvodu doporučujeme prostorové fototapety pro menší, úzké nebo nesymetricky tvarované místnosti. Světlé odstíny fototapet 3D umožní dosáhnout úžasného efektu i v takových "náročných" prostorách jako jsou chodby nebo úzké pokoje.

Díky originální stěnní dekoraci se váš byt změní do nepoznání. V kolekci prostorových fototapet do obývacího pokoje jsme připravili produkty v nejrůznějším stylu a s různorodou tematikou, aby se daly přizpůsobit každému typu místností. Originální design a úžasné motivy fototapet 3D zahrnují květiny, mořské a horské krajiny, lesy nebo stromy. V této kolekci nechybí ani motivy spojené s architekturou, jako jsou tunely, mosty nebo schody zobrazené na úžasných fotografiích. Pro ty, kteří milují nekonvenční řešení, doporučujeme fototapety 3D s oknem, které vytvoří zajímavou a překvapivou iluzi v místnosti.

Fototapety na zeď 3D jsou tištěny na vliesovém materiálu. Je to materiál, který je mimořádně odolný a elastický. Díky tomu je montáž fototapety 3D mimořádně snadná a vizuální efekt bude určitě úžasný. Pokud tedy máte zájem o vysokou kvalitu dekorací, doporučujeme fototapety ze obchodu bimago.


Fototapety 3D květiny – pampelišky, růže a další květiny

Fototapety 3D květiny jsou neobyčejná a barevná kolekce, která se vyznačuje obrovskou různorodostí motivů. Mezi prostorovými fototapetami najdete vzory s pampeliškami, růžemi, pivoňkami a dalšími nádhernými květinami. Fantazijní dekorace jistě oživí interiér přirozeným zářem. Fototapety 3D květiny lze nalézt v různých barvách. Duha a odvážné barvy budou vypadat krásně v obývacím pokoji. Naopak bílé fototapety 3D květiny budou ideální do ložnice. V kolekci nechybí ani abstraktní koláže s květinami, které jsou obohaceny o efekt hloubky. Tyto vzory jsou ideální pro milovníky přírody a nekonvenčních stěnních dekorací.

Fototapety 3D květiny jsou univerzálním motivem, který skrývá mnoho aranžačních možností. V jídelně nad stolem nebo v obývacím pokoji přidá trojrozměrný vzor se orchidejemi eleganci. Fototapeta 3D v ložnici může být umístěna nad hlavovým čelem postele. Tím zajímavě zdůrazníme prostor. Fototapety 3D s květinovými vzory se skvěle hodí do předsíně nebo chodby. Fototapeta 3D s geometrickými vzory jsou elegantní vzory s zajímavým efektem. Kolekce fototapet 3D umožní úžasnou transformaci místnosti a vizuálně ji zvětší. Proto ji doporučujeme každému, kdo by chtěl změnit svůj byt.

Fototapety 3D krajiny – moře, vodopád, most, výhled z okna

Fototapety 3D krajiny jsou zajímavým nápadem pro aranžaci různých typů interiérů. Úžasný pohled na nádherné fototapetě změní charakter interiéru. Do obývacího pokoje doporučujeme elegantní prostorové fototapety s výhledem na moře nebo horskou krajinu, které přinesou moderní a elegantní charakter. I pracovní prostory, kanceláře, obchody či restaurace mohou díky těmto dekoracím prožít opravdovou transformaci. Fototapeta 3D s krajinami do interiéru vnese úžasné barvy.
Pro ty, kteří hledají originální dekorace, doporučujeme 3D tapety zobrazující moderní krajiny, městské uličky nebo mosty v černo-bílé barevné kombinaci. Osmělující barvy a 3D efekty jsou také zobrazeny na fototapetách s motivem vesmíru.

3D fototapety s motivem okna jsou originální a moderní stěnní dekorací, které navíc umožní změnit perspektivu místnosti. Úžasný výhled z okna přinese do místností jako je předsíň, schodiště nebo úzký pokoj zajímavou iluzi. Z těchto důvodů vám doporučujeme vybrat si jednu z 3D fototapet z kolekce Bimago.

Fototapety 3D tunel, města a abstrakce

Prostorové fototapety v této kolekci zahrnují také vzory spojené s architekturou, které napodobují chodby, tunely a průchody. Fascinující iluze přitahují pozornost a vytvářejí zajímavou perspektivu v daném prostoru. Mezi fototapetami 3D v obchodě Bimago je také obrovská různorodost barev. Milovníci bílé a pastelových odstínů zde jistě najdou zajímavé vzory. Pro ty, kteří chtějí hrát s barvami, jsou určeny 3D fototapety s tunelovými vzory v duhových, výrazných barvách. Pokud hledáte elegantní vzory, černobílé fototapety 3D jsou stvořené právě pro vás.
V našem obchodě nechybí také 3D tapety určené do moderních interiérů ve stylu glamour. Zlaté a stříbrné akcenty se skvěle hodí do takových aranžací. V kolekci můžete najít jak geometrické tvary, tak abstraktní trojrozměrné vzory.

V galerii Bimago si každý může najít své oblíbené motivy. Milovníci zvířat a přírody mohou objevit bohatství fototapet 3D s krajinami, zatímco ti, kteří preferují abstraktnější vzory, mohou najít fototapety 3D s tunely, mosty nebo města, jako je New York, Řím nebo Londýn. Také fanoušci sportu si mohou vybrat fototapety s fotbalem s 3D efektem. Podívejte se na nejmodernější 3D fototapety s různými motivy, které skvěle ozdobí obývací pokoj, ložnici, kuchyni, předsíň nebo schodiště.

Fototapeta 3D

Fototapeta 3D, tedy ta, která má prostorový vzor, způsobuje, že místnost působí vizuálně větší. To je jedna z největších výhod tohoto typu stěnních dekorací. Proto jsou fototapety 3D krajiny a další motivy tak oblíbené. Navíc je můžete umístit do libovolné místnosti v domě. Naši zákazníci si zvláště rádi kupují takové produkty jako 3D fototapeta do obývacího pokoje. Umíste něco originálního do interiéru, což je pro mnoho lidí důležité. Obývací pokoj je částí domu, ve které pravděpodobně trávíte hodně času – s blízkými, pozvanými hosty na kávu, ale také sami, např. po práci. Fototapety 3D nabízené bimago vám umožní splnit sen o krásné, moderní a útulné aranžaci. Máme tolik vzorů, že je jich skutečně těžké spočítat. Každá 3D fototapeta je však jedinečná a stojí za to se na ni podívat.

Fototapety s efektem hloubky

Pokud chcete, aby váš pokoj působil větším dojmem než ve skutečnosti, fototapety s efektem hloubky jsou pro vás ideální volbou. Přinesou interiéru zcela jiný charakter a umožní vám vytvořit velmi moderní a originální prostředí. Fototapety na stěnu 3D jsou unikátní, proto není divu, že jsou tak oblíbené. Jsou to velmi originální stěnní dekorace, díky nimž se téměř vše mění. Jak již bylo zmíněno, fototapety 3D se hodí do každé místnosti v domě. Ačkoli se nejčastěji objevují v obývacím pokoji a ložnici, můžete je využít i v dalších koutech. V nabídce bimago je například praktická 3D fototapeta do kuchyně na stěnu. Kvůli tomu, že naše produkty vznikají pomocí bez zápachu tonerů, jsou ideální také pro dětský pokoj. Máme speciální prostorové fototapety s motivy pro nejmladší členy rodiny. Každý tedy v bimago najde něco, co mu bude vyhovovat. Fototapety s efektem hloubky jsou natolik pevné, že po jejich umístění nemusíte dlouho přemýšlet o další rekonstrukci.

Fototapety na stěnu 3D

Hledáte neobvyklou stěnní dekoraci, která nejenže zkrášlí vaše interiéry, ale také je opticky zvětší? Nenechte si ujít kolekci fototapet na stěnu 3D! Tyto zajímavé dekorace pracují na pomezí optického klamu a reality, vytvářejí v interiérech efekt hloubky. V naší kolekci najdete fototapety s efektem hloubky s různými motivy. Nabízíme například květinové motivy plné svěžesti, dech beroucí krajinu a neotřelé abstrakce. Efektní výzdobou interiéru může být 3D fototapeta, která napodobuje tunel, průchod nebo chodbu. Vyberte si takový motiv a vytvořte zajímavou perspektivu ve svých čtyřech stěnách. Všechny naše fototapety na stěnu 3D, stejně jako další produkty dostupné v bimago, spojují v sobě vysokou vizuální hodnotu a odolnost.

Fototapety 3D s efektem hloubky

Fototapety s efektem hloubky se hodí do nejrůznějších místností. Doporučujeme je zejména pro malé, úzké prostory a pokoje s nepravidelným tvarem, ale osvědčí se také v prostornějších interiérech. 3D fototapeta může být efektní dekorací nejreprezentativnějších místností, jako je obývací pokoj**. 3D fototapety do obývacího pokoje** vám umožní snadno zkrášlit prostor a vytvořit příjemnou atmosféru pro setkávání s rodinou a přáteli. Výrazný motiv může sloužit jako pozadí pro konkrétní předměty nebo nábytek. Fototapeta 3D je také originálním nápadem na výzdobu ložnice: stojí za to ji umístit za hlavovou část postele. S vhodným motivem ji můžete také využít v kuchyni, ozdobit jí prostor nad linkou mezi dolními a horními skříňkami. Fototapety 3D na stěnu se osvědčí i v dětském pokoji. To jsou pouze některé z nápadů na využití 3D fototapet, skutečně záleží na vaší kreativitě! Navštivte naši kolekci a přesvědčte se sami, jaký potenciál mají trojrozměrné fototapety!