25% SLEVY NA ZÁSTĚNY

Akce platí do 18.06.2024

Zástěny

Funkčnost a dekorace v jednom? S zástěny bimago je to možné! Je to skvělý způsob, jak opticky rozdělit místnosti: pokojová zástěna úspěšně oddělí kuchyňský kout od posezení v obývacím pokoji nebo stůl od postele v garsonce. Je také ideální pro šatny a převlékárny, kosmetické salony nebo lékařské ordinace! Pevná konstrukce dřevěného paravánu a dekorativní potisk vám umožní užívat si ho po dlouhou dobu. Prohlédněte si zástěny v bimago - módní a funkční doplněk nejen pro vaši domácnost.


Dekorační paravany do pokoje

Paravany jsou skvělým doplňkem téměř do každého interiéru - jak do domu, tak do komerčních prostor. Paravany mohou jemně skrýt méně elegantní části místnosti a také funkčně rozdělit prostor, vytvářející dedikovaný prostor například mezi kuchyňským koutem a obývacím pokojem. Levné dekorační paravany jsou skvělým způsobem, jak udělat efektní změny v bytě nebo kanceláři.
Existuje mnoho inspirací, jak využít paravany. Paravany do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje nebo chodby jsou jen některé z možností, kde budou skvělým doplňkem. Důležité je zdůraznit rozdělení prostoru také v komerčních prostorech. Lékařské ordinace, kosmetické salóny, čekárny nebo restaurace - v těchto místech bude oddělení větších prostor pomocí paravanu praktickým a elegantním řešením. Dekorační paravan s vkusným potiskem a ve skvělých barvách se určitě stane atraktivní součástí vybavení. Může také sloužit jako prvek kryjící interiér skříně, police nebo šatny. Přemýšlíte-li o praktickém využití pokojových paravanů, měli byste vybrat takový, který bude kromě funkčních vlastností také zajímavou ozdobou a bude ladit s aranžací vašeho prostoru.

V obchodě Bimago představujeme dekorační paravany s původními potisky květinami, krajinkami a dalšími vzory. Tento produkt jistě potěší milovníky moderních a neotřelých doplňků. Paravan do pokoje v obchodě Bimago je efektním doplňkem pro jakýkoli interiér. Zveme vás k prozkoumání úžasné kolekce dekoračních paravanů v Bimago.

Paravany do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře

Paravany jsou velkými dekoracemi a proto mohou změnit uspořádání daného prostoru. Proto je důležité, aby paravan měl jedinečný vzhled. V galerii Bimago najdete pevné, dřevěné paravany s potisky. Mezi dekoračními paravany najdete moderní vzory inspirované nejnovějšími trendy. Proto budou dekorační paravany skvělým doplňkem do moderních, modernistických nebo loftových interiérů. Velký pokojový paravan udělá prostorný prostor útulnějším. Ozdobný potisk pomůže oživit moderní interiér.
Obývací pokoj je místem, kde kombinujeme několik funkcí. Paravan do obývacího pokoje snadno oddělí domácí kancelář od odpočinkové části. Může také sloužit jako zajímavé pozadí vedle stolu nebo pohovky. Originálně navržený pokojový paravan bude perfektně vypadat v obývacím pokoji, kanceláři nebo kosmetickém salonu. Stylové a elegantní doplňky jsou zajímavé dekorativní prvky, které ukrývají velký potenciál. Dřevěný pokojový paravan je stabilní konstrukce, která nám může sloužit dlouhou dobu. Doporučujeme paravan do pokoje s originálním potiskem kombinovat s interiérem podobných nebo světlejších barev. Tím získáme harmonickou aranžaci, ve které bude paravan originálním dekorativním prvkem.

Vysoký pokojový paravan může také ozdobit dětský nebo mládežnický pokoj. V našem obchodě najdete vzory inspirované street artem a barevnými květinami, které se budou skvěle hodit do těchto místností. Pokud naše děti sdílí pokoj, ale chtějí si občas užít soukromí, je vhodné jim pořídit paravan. Můžete tak rozdělit pokoj na dvě části nebo oddělit část ložnice od psacího stolu nebo místa pro hry. Podívejte se na kolekci pokojových paravanů v galerii Bimago a vytvořte inspirující aranžaci ve svém bytě, kanceláři nebo kosmetickém salonu.

Dřevěné pokojové paravany

Paravany jsou skutečnou novinkou v galerii Bimago. V naší nabídce najdete pevné, dřevěné paravany, které se mohou stát ohromující dekorací vašeho prostoru. Na paravanech je potisknuta fotografie na netkaném plátně. Paravan do pokoje je potisknutý z obou stran. Díky tomu je velmi pohyblivý a lze ho snadno přizpůsobit vnitřnímu uspořádání bytu. V našem obchodě najdete více než 1000 vzorů pokojových paravanů.
V galerii Bimago máte možnost objednat paravan složený z tří nebo pěti částí. Každá z částí má rozměry 45x172 cm. Velká výška umožňuje oddělení zkušební kabiny v lékařské ordinaci nebo obchodě. Segmenty v paravanu jsou spojeny kovovými panty, což umožňuje snadné skládání. Stejný vzor v dekoračním paravanu je k dispozici v pěti- a třísegmentovém produktu. Větší pokojové paravany mají celkovou šířku 225 cm, takže mohou v ateliéru oddělit ložní část od zbytku pokoje. Tím zajistíme soukromí v jednopokojovém bytě nebo v bytě. Paravan do obývacího pokoje bude skvěle sloužit ve verzi 3-segmentové. V multifunkčním interiéru lze snadno oddělit jednotlivé části místnosti.
Každý paravan nevyžaduje montáž, je snadno přepravitelný a skladný. Pokojové paravany v galerii Bimago jsou vyrobeny z masivního dřeva, na které se aplikuje netkaná tkanina s potiskem. Boční strany jsou potaženy saténovým materiálem, který představuje elegantní dokončení. Výsledné černé obrousky kolem potisků zdůrazňují dekorativnost pokojového paravanu. Je také vybaven nožkami, což chrání povrch paravanu i podlahu při pohybu. Dřevěné pokojové paravany v dekorativním stylu jsou skvělým způsobem, jak oživit vnitřní uspořádání. V naší nabídce najdete neobvyklé vzory, které lze přizpůsobit každému interiéru. Podívejte se na levné pokojové paravany v galerii Bimago.

Černý a barevný pokojový paravan

Paravan pochází z Číny a v Evropě se objevil již ve 16. století. Od té doby se stal populárním prvkem zařízení bohatých domů a paláců. Malá, pohyblivá stěna se ukázala jako vynikající řešení pro dočasné rozdělení prostoru a vytvoření oddělených funkcí. Takový bílý pokojový paravan měl také chránit před průvanem. Paravan, kromě praktických funkcí, byl také používán jako dekorace místností. Obvykle vyrobený z dřeva, byl později zdoben různými materiály, látkami nebo malbami a byl považován za originální dekoraci místností. Dekorační paravany v 18. století byly zdobeny zlatem a dalšími vzácnými materiály. V dalších stoletích se paravan vyvíjel a přizpůsoboval aktuálním trendům. V posledním století ustoupila dekorativita funkčnosti a paravan získal konečnou podobu jednoduché dřevěné překážky. V posledních desetiletích se však móda znovu zajímala o potenciál pokojových paravanů. Od té doby mohou být paravany vyrobeny z různých materiálů - dřeva, kovu, skla. Zajímavou variantou jsou paravany s potisknutými fotografiemi, což umožňuje širokou škálu možností. V Bimago najdete dekorační paravany s různými vzory, barevné nebo v černém, šedém nebo bílém odstínu. Rozsáhlý výběr paravanů podle motivů, barev a vzorů vám umožní změnit uspořádání libovolného prostoru. Dekorační paravan za nízkou cenu - podívejte se na naši atraktivní nabídku.

Pokojový paravan

Pokojový paravan je neobvyklým řešením s mnoha výhodami. Jak jistě víte, může sloužit k rozdělení místnosti do několika zón. Ale to není jeho jediné použití. Ve skutečnosti se paravany skvěle hodí i jako dekorační prvky. Jsou neobvyklou ozdobou, kterou nenajdete v každém domě - to je trend, který stále nemá takovou popularitu, jakou si zaslouží. Důležité je, že na rozdíl od toho typu produktů, které se zdají vhodné pouze do prostorných interiérů, se takové produkty skvěle osvědčily i v menších bytech. Pokud chcete, můžete si bez problémů pořídit malý pokojový paravan, aniž byste museli obětovat množství volného prostoru. Jak je to možné? U nás najdete modely skládající se z 5 nebo 3 částí. Vy si vyberete, která varianta nejlépe vyhovuje vašim očekáváním a potřebám.

Bílý pokojový paravan

Máte obavy, že dekorativní paravan s charakteristickým vzorem v výrazných barvách naruší harmonii v místnosti? Pokud ano, dobrým výběrem bude ten v méně odvážném, univerzálním odstínu, jako je bílý. Vypadá velmi stylově a lze jej snadno sladit s téměř jakýmkoli designem. Nedává smysl, zda máte moderně zařízený interiér, vintage styl nebo boho. Paravan v bílé barvě je nejlepší volbou, pokud nechcete riskovat. Je třeba zdůraznit, že v Bimago najdete elegantní produkty, které vypadají velmi dobře. Nejsou to zastaralé paravany, které byly těžké, ne zcela pěkné a některé z nich nebyly příliš trvanlivé. Kupujete v Bimago a máte záruku vysoké kvality. Produkty z naší nabídky jsou velmi pečlivě zhotoveny z vybraných materiálů. Díky tomu jsme si jisti, že pořízený pokojový paravan vám bude dlouho sloužit.

Pokojový paravan do domu a mnohem více

Každý dřevěný paravan (s velmi pevnou konstrukcí) dostupný v sortimentu Bimago se skvěle osvědčí nejen v domě. Produkty Bimago čím dál tím častěji najdou uplatnění také v místech jako kavárna, restaurace, masážní salon, kosmetický salon nebo kadeřnictví. Máme estetické paravany, které nemají negativní vliv na výzdobu místnosti - naopak, díky nim vypadají prostory mnohem lépe a moderněji. Proto se paravan může skvěle uplatnit na veřejných místech, kde způsob zařízení hraje důležitou roli. Pomocí nich lze snadno zajistit více soukromí a intimitu. Měli byste si ho pořídit také do kanceláře, pokud mají pracovníci potíže se soustředěním na svou práci. Umístěním paravanů získá každý trochu svého prostoru, kde se může cítit zcela volně a zároveň bezpečně. Pamětihodné je, že díky takovým dekoračním prvkům můžete snadno změnit jakýkoliv prostor bez výjimky. Jednoduše postavte paravan na správném místě a přesvědčte se, jak se vše změnilo.

Funkčnost a dekorace v jednom? S zástěny bimago je to možné! Je to skvělý způsob, jak opticky rozdělit místnosti: pokojová zástěna úspěšně oddělí kuchyňský kout od posezení v obývacím pokoji nebo stůl od postele v garsonce. Je také ideální pro šatny a převlékárny, kosmetické salony nebo lékařské ordinace! Pevná konstrukce dřevěného paravánu a dekorativní potisk vám umožní užívat si ho po dlouhou dobu. Prohlédněte si zástěny v bimago - módní a funkční doplněk nejen pro vaši domácnost.

Dekorační paravany do pokoje

Paravany jsou skvělým doplňkem téměř do každého interiéru - jak do domu, tak do komerčních prostor. Paravany mohou jemně skrýt méně elegantní části místnosti a také funkčně rozdělit prostor, vytvářející dedikovaný prostor například mezi kuchyňským koutem a obývacím pokojem. Levné dekorační paravany jsou skvělým způsobem, jak udělat efektní změny v bytě nebo kanceláři.
Existuje mnoho inspirací, jak využít paravany. Paravany do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje nebo chodby jsou jen některé z možností, kde budou skvělým doplňkem. Důležité je zdůraznit rozdělení prostoru také v komerčních prostorech. Lékařské ordinace, kosmetické salóny, čekárny nebo restaurace - v těchto místech bude oddělení větších prostor pomocí paravanu praktickým a elegantním řešením. Dekorační paravan s vkusným potiskem a ve skvělých barvách se určitě stane atraktivní součástí vybavení. Může také sloužit jako prvek kryjící interiér skříně, police nebo šatny. Přemýšlíte-li o praktickém využití pokojových paravanů, měli byste vybrat takový, který bude kromě funkčních vlastností také zajímavou ozdobou a bude ladit s aranžací vašeho prostoru.

V obchodě Bimago představujeme dekorační paravany s původními potisky květinami, krajinkami a dalšími vzory. Tento produkt jistě potěší milovníky moderních a neotřelých doplňků. Paravan do pokoje v obchodě Bimago je efektním doplňkem pro jakýkoli interiér. Zveme vás k prozkoumání úžasné kolekce dekoračních paravanů v Bimago.


Paravany do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře

Paravany jsou velkými dekoracemi a proto mohou změnit uspořádání daného prostoru. Proto je důležité, aby paravan měl jedinečný vzhled. V galerii Bimago najdete pevné, dřevěné paravany s potisky. Mezi dekoračními paravany najdete moderní vzory inspirované nejnovějšími trendy. Proto budou dekorační paravany skvělým doplňkem do moderních, modernistických nebo loftových interiérů. Velký pokojový paravan udělá prostorný prostor útulnějším. Ozdobný potisk pomůže oživit moderní interiér.
Obývací pokoj je místem, kde kombinujeme několik funkcí. Paravan do obývacího pokoje snadno oddělí domácí kancelář od odpočinkové části. Může také sloužit jako zajímavé pozadí vedle stolu nebo pohovky. Originálně navržený pokojový paravan bude perfektně vypadat v obývacím pokoji, kanceláři nebo kosmetickém salonu. Stylové a elegantní doplňky jsou zajímavé dekorativní prvky, které ukrývají velký potenciál. Dřevěný pokojový paravan je stabilní konstrukce, která nám může sloužit dlouhou dobu. Doporučujeme paravan do pokoje s originálním potiskem kombinovat s interiérem podobných nebo světlejších barev. Tím získáme harmonickou aranžaci, ve které bude paravan originálním dekorativním prvkem.

Vysoký pokojový paravan může také ozdobit dětský nebo mládežnický pokoj. V našem obchodě najdete vzory inspirované street artem a barevnými květinami, které se budou skvěle hodit do těchto místností. Pokud naše děti sdílí pokoj, ale chtějí si občas užít soukromí, je vhodné jim pořídit paravan. Můžete tak rozdělit pokoj na dvě části nebo oddělit část ložnice od psacího stolu nebo místa pro hry. Podívejte se na kolekci pokojových paravanů v galerii Bimago a vytvořte inspirující aranžaci ve svém bytě, kanceláři nebo kosmetickém salonu.

Dřevěné pokojové paravany

Paravany jsou skutečnou novinkou v galerii Bimago. V naší nabídce najdete pevné, dřevěné paravany, které se mohou stát ohromující dekorací vašeho prostoru. Na paravanech je potisknuta fotografie na netkaném plátně. Paravan do pokoje je potisknutý z obou stran. Díky tomu je velmi pohyblivý a lze ho snadno přizpůsobit vnitřnímu uspořádání bytu. V našem obchodě najdete více než 1000 vzorů pokojových paravanů.
V galerii Bimago máte možnost objednat paravan složený z tří nebo pěti částí. Každá z částí má rozměry 45x172 cm. Velká výška umožňuje oddělení zkušební kabiny v lékařské ordinaci nebo obchodě. Segmenty v paravanu jsou spojeny kovovými panty, což umožňuje snadné skládání. Stejný vzor v dekoračním paravanu je k dispozici v pěti- a třísegmentovém produktu. Větší pokojové paravany mají celkovou šířku 225 cm, takže mohou v ateliéru oddělit ložní část od zbytku pokoje. Tím zajistíme soukromí v jednopokojovém bytě nebo v bytě. Paravan do obývacího pokoje bude skvěle sloužit ve verzi 3-segmentové. V multifunkčním interiéru lze snadno oddělit jednotlivé části místnosti.
Každý paravan nevyžaduje montáž, je snadno přepravitelný a skladný. Pokojové paravany v galerii Bimago jsou vyrobeny z masivního dřeva, na které se aplikuje netkaná tkanina s potiskem. Boční strany jsou potaženy saténovým materiálem, který představuje elegantní dokončení. Výsledné černé obrousky kolem potisků zdůrazňují dekorativnost pokojového paravanu. Je také vybaven nožkami, což chrání povrch paravanu i podlahu při pohybu. Dřevěné pokojové paravany v dekorativním stylu jsou skvělým způsobem, jak oživit vnitřní uspořádání. V naší nabídce najdete neobvyklé vzory, které lze přizpůsobit každému interiéru. Podívejte se na levné pokojové paravany v galerii Bimago.

Černý a barevný pokojový paravan

Paravan pochází z Číny a v Evropě se objevil již ve 16. století. Od té doby se stal populárním prvkem zařízení bohatých domů a paláců. Malá, pohyblivá stěna se ukázala jako vynikající řešení pro dočasné rozdělení prostoru a vytvoření oddělených funkcí. Takový bílý pokojový paravan měl také chránit před průvanem. Paravan, kromě praktických funkcí, byl také používán jako dekorace místností. Obvykle vyrobený z dřeva, byl později zdoben různými materiály, látkami nebo malbami a byl považován za originální dekoraci místností. Dekorační paravany v 18. století byly zdobeny zlatem a dalšími vzácnými materiály. V dalších stoletích se paravan vyvíjel a přizpůsoboval aktuálním trendům. V posledním století ustoupila dekorativita funkčnosti a paravan získal konečnou podobu jednoduché dřevěné překážky. V posledních desetiletích se však móda znovu zajímala o potenciál pokojových paravanů. Od té doby mohou být paravany vyrobeny z různých materiálů - dřeva, kovu, skla. Zajímavou variantou jsou paravany s potisknutými fotografiemi, což umožňuje širokou škálu možností. V Bimago najdete dekorační paravany s různými vzory, barevné nebo v černém, šedém nebo bílém odstínu. Rozsáhlý výběr paravanů podle motivů, barev a vzorů vám umožní změnit uspořádání libovolného prostoru. Dekorační paravan za nízkou cenu - podívejte se na naši atraktivní nabídku.

Pokojový paravan

Pokojový paravan je neobvyklým řešením s mnoha výhodami. Jak jistě víte, může sloužit k rozdělení místnosti do několika zón. Ale to není jeho jediné použití. Ve skutečnosti se paravany skvěle hodí i jako dekorační prvky. Jsou neobvyklou ozdobou, kterou nenajdete v každém domě - to je trend, který stále nemá takovou popularitu, jakou si zaslouží. Důležité je, že na rozdíl od toho typu produktů, které se zdají vhodné pouze do prostorných interiérů, se takové produkty skvěle osvědčily i v menších bytech. Pokud chcete, můžete si bez problémů pořídit malý pokojový paravan, aniž byste museli obětovat množství volného prostoru. Jak je to možné? U nás najdete modely skládající se z 5 nebo 3 částí. Vy si vyberete, která varianta nejlépe vyhovuje vašim očekáváním a potřebám.

Bílý pokojový paravan

Máte obavy, že dekorativní paravan s charakteristickým vzorem v výrazných barvách naruší harmonii v místnosti? Pokud ano, dobrým výběrem bude ten v méně odvážném, univerzálním odstínu, jako je bílý. Vypadá velmi stylově a lze jej snadno sladit s téměř jakýmkoli designem. Nedává smysl, zda máte moderně zařízený interiér, vintage styl nebo boho. Paravan v bílé barvě je nejlepší volbou, pokud nechcete riskovat. Je třeba zdůraznit, že v Bimago najdete elegantní produkty, které vypadají velmi dobře. Nejsou to zastaralé paravany, které byly těžké, ne zcela pěkné a některé z nich nebyly příliš trvanlivé. Kupujete v Bimago a máte záruku vysoké kvality. Produkty z naší nabídky jsou velmi pečlivě zhotoveny z vybraných materiálů. Díky tomu jsme si jisti, že pořízený pokojový paravan vám bude dlouho sloužit.

Pokojový paravan do domu a mnohem více

Každý dřevěný paravan (s velmi pevnou konstrukcí) dostupný v sortimentu Bimago se skvěle osvědčí nejen v domě. Produkty Bimago čím dál tím častěji najdou uplatnění také v místech jako kavárna, restaurace, masážní salon, kosmetický salon nebo kadeřnictví. Máme estetické paravany, které nemají negativní vliv na výzdobu místnosti - naopak, díky nim vypadají prostory mnohem lépe a moderněji. Proto se paravan může skvěle uplatnit na veřejných místech, kde způsob zařízení hraje důležitou roli. Pomocí nich lze snadno zajistit více soukromí a intimitu. Měli byste si ho pořídit také do kanceláře, pokud mají pracovníci potíže se soustředěním na svou práci. Umístěním paravanů získá každý trochu svého prostoru, kde se může cítit zcela volně a zároveň bezpečně. Pamětihodné je, že díky takovým dekoračním prvkům můžete snadno změnit jakýkoliv prostor bez výjimky. Jednoduše postavte paravan na správném místě a přesvědčte se, jak se vše změnilo.