40% SLEVY NA TAPETY

Akce platí do 18.06.2024

Tapety květiny

Chcete proměnit své zdi v zahradu nebo rozkvetlou louku? Podívejte se na kolekci květinových tapet od bimago! Tyto univerzální dekorace vám umožní vychutnat si jarní atmosféru i za chladných zimních večerů. Ve sbírce bimago najdete barevně rozmanité květinové tapety, tapety s vlčími máky, liliemi nebo magnóliemi! Vsadit můžete také na dekorace udržované v exotickém klimatu, kde jsou kromě květin vyobrazeni i plameňáci nebo lemuři. Květinové tapety a tapety s květinami se hodí do klasických i moderních interiérů!


Tapeta květiny

Přeměňte svůj prostor na místo plné klidu a krásných barev. Vsadte na květinové tapety 3D, které dodají půvab celé aranžaci. Krásné pastelové tóny, jemné motivy a elegantní vzory budou skvěle vynikat na každé stěně. Květinové tapety od bimago jsou doporučovány těm, kteří chtějí oživit svůj prostor. Nabízíme dekorace vhodné téměř pro každý styl a místnost. V naší kolekci naleznete květinové tapety do ložnice, obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně. Jsou to univerzální dekorace, které se líbí bez ohledu na věk. Budou skvělým řešením i pro dětský pokojíček nebo pro teenagera. Jemné, subtilní a zároveň působivé motivy se dobře uplatní v klasických, industriálních nebo moderních interiérech. U nás si můžete objednat flizelínové dekorace. Jsou to ideální řešení, která tapetu chrání před poškozením. V kolekci bimago najdete stylové a odolné ozdoby. Květinová tapeta ať promění váš interiér.

Květinová tapeta

Květinová tapeta je originální dekorací pro mnoho místností. Motivy, které na ní naleznete, budou skvěle vypadat ve studiu, obývacím pokoji, jídelně nebo dětském pokoji. Červené máky, pastelové pivoňky, ale i jemné pampelišky dělají tuto květinovou tapetu pro dívčí pokojíček skvěle vypadající i v interiéru romantického teenagera. Naše produkty ohromují krásným designem a kvalitním provedením. Nezmačkávají se během montáže, ale také se neodlepí od stěny. Jsou to skvělý nápad, pokud se vám záleží na trvalé a originální výzdobě domu nebo bytu. Pokud nemáte rádi ztrácení času na zařizování interiérů, objednejte si produkt ve verzi se samolepicím základem, oceníte rychlost montáže. Vy si zvolíte, jakou dekoraci koupíte. Objevte celou kolekci od bimago a nechte se unést fantazií. Jsme si jisti, že díky nám najdete vysněnou dekoraci pro svůj dům nebo byt. Květinová tapeta je skvělým příkladem toho.

Květinové tapety

Všechny květinové tapety , které najdete v naší kolekci, okouzlují krásnými barvami a jemnými motivy. Skvěle se budou prezentovat na velké stěně téměř v každé místnosti.Do interiérů s dekoracemi z minulých desetiletí se skvěle začlení květinová tapeta vintage. Naopak do místností zařízených v klasickém stylu doporučujeme jemné magnolie nebo dekorace v tlumených a klidných barvách. Naše ozdoby snadno přizpůsobíte velikosti stěny. V kolekci bimago najdete květinové tapety do předsíně, ložnice, obývacího pokoje a dětského pokoje. Díky nim vytvoříte útulný a atmosférický interiér, který okouzlí každého. Tento typ produktu je také skvělým způsobem, jak vytvořit originální výzdobu v kosmetickém salonu, SPA, kadeřnictví nebo květinářství. Bez ohledu na místo najdete v nich oázu klidu a krásný výhled po celý rok. Zkuste naši kolekci a najděte si svou vysněnou tapetu pro svůj prostor.

Květinová tapeta

Máte pocit, že život ve městě vás stále více stresuje? Stýská se vám po přírodě a bujných rostlinách na louce? Květinová tapeta od bimago je něco, čím si vykouzlíte krásnou zahradu na zdi a udržíte ji v domě po celý rok. Různorodost vzorů a barev, které v naší nabídce najdete, dělají z tohoto druhu dekorace skvělý prvek do květinářství, čekárny, zubařské ordinace nebo kavárny. Uklidní mysl a pozitivně naladí k jednání. Jaké motivy můžete v kolekci tapet od bimago najít? Jsou to například jemné pivoňky, tisk zelených listů, prvky džungle nebo květinové krajiny. Mnoho našich zákazníků se rozhoduje pro ozdoby tohoto druhu, aby oživili interiér. Jak již bylo zmíněno, tapetu si můžete objednat ve flizelínové nebo samolepicí verzi, a během okamžiku si vykouzlíte soukromou zahradu na zdi. Tato dekorace dodá každému místu charakter a nevšední atmosféru.

Tapeta květiny vintage a retro

Květinové tapety, dekorativní lístečky a větvičky - tato kolekce byla navržena pro ty, kteří hledají moderní a designová řešení pro své interiéry. Výjimečný dekorativní efekt je zaručen díky květinovým a rostlinným motivům, které se vyznačují nádhernými barvami. Květinová tapeta na stěnu jistě osloví milovníky přírody a rostlin. V mezi dekoracemi můžete najít tapety s drobnými květy, vzory s vinoucími se větvičkami nebo barevnými pupeny růží. V naší galerii nechybí ani květinová tapeta 3D, která vypadá úchvatně na stěně. Květinová tapeta vintage je dekorací pro ty, kteří hledají klasickou eleganci. Motiv na tapetě v jemné barevnosti je vytvořen tak, aby do našeho interiéru vtiskl nezaměnitelnou atmosféru minulých let. Díky retro květinové tapetě získáme originální aranžaci libovolného interiéru. V této kolekci nechybí ani tapety 3D s květinami, které představují moderní variaci na stěnové dekorace s květinami. Díky kolekci tapet s květinami s námi snadno ozdobíte každý interiér ve svém bytě.

V obchodě Bimago je mnoho vzorů tapet dostupných v několika barvách. Skvěle se budou hodit k jasným nábytkovým prvkům krásné exotické květiny v výrazných barvách. Naopak malé polní květiny nebo romantické růže skvěle ozdobí ložnici nebo dívčí pokoj. V kolekci najdete tapety s květinami a listy monstery, které jsou v této sezóně mimořádně moderní. Květinové tapety do ložnice do interiéru vnášejí nejen nádherné barvy, ale také špetku elegance. Pokud někdo hledá jemnou stěnovou dekoraci, jistě ocení květinové tapety vintage. Pro ty, kteří chtějí vsadit na odvážné aranžace, doporučujeme černou květinovou tapetu. Tato ozdoba se skvěle hodí do interiéru v glamour stylu, ve společnosti zlatých a stříbrných prvků. Také milovníci moderních květinových tapet zde něco najdou. Magnolie nebo pivoňky jsou velké květiny na výrazném, barevném vzoru. Tuto tapetu s květinami doporučujeme jako ozdobu jedné ze stěn v obývacím pokoji. Tímto způsobem nezatížíme interiér a zároveň zdůrazníme moderní styl.

Tapeta s velkými květinami na stěnu

Stěnové tapety ozdobují domovy a byty po celém světě již mnoho desetiletí, ale jejich moderní podoba nabízí zcela nové možnosti aranžace. Tapeta s velkými květinami je tím nejlepším příkladem. Zajímavé vzory s květinovými a rostlinnými motivy jsou osvěženou verzí předchozích tapet, které dosud plnily roli pozadí v interiérové aranžaci. Tapety s velkými květinami jsou plné barev, které dodají interiéru vhodný charakter a bezpochyby budou dominující ozdobou. Originální vzor na zdi způsobí, že oživíme interiér nádhernými barvami. Z tohoto důvodu jsou tapety s velkými květinami na stěnu určeny pro ty, kteří by chtěli dosáhnout ohromujícího a neotřelého efektu ve svém prostoru. V kolekci bimago můžete najít tyto vzory v různých barvách. Černá tapeta s květinami umožní aranžovat v urban jungle stylu. Naopak pro ty, kteří hledají moderní dekorace, jsme připravili tapety s tropickými květinami a palmovými listy. Tyto vzory budou skvěle vypadat jak v obývacích interiérech, tak v kancelářských prostorech. .

Květinové tapety 3D

Tapety s květinami a rostlinnými motivy jsou kolekcí, ve které můžete najít spoustu inspirace pro svůj interiér. Moderní design na 3D tapetě s květinami vám umožní vyzdobit obývací pokoj, ložnici, kancelář nebo kuchyni. Díky neuvěřitelnému efektu mohou tyto vzory změnit optiku místnosti - zjasnit ji a opticky zvětšit. V hale nebo úzkém chodbě vám tapeta 3D s květinami umožní soustředit se na stěnovou dekoraci a krásné barvy oživí nudné prostory. Pokud na jedné stěně umístíme zrcadlo a na druhé tapetu, získáme úžasný přechod plný rozkvetlých květin. V obchodě Bimago najdete kromě této kolekce také jiné rovněž okouzlující 3D tapety do ložnice s květinami. Umístěním květinových motivů za hlavovou deskou postele získáme neotřelý charakter našeho interiéru. Moderní tapety 3D s květinami budou krásně vypadat v různých aranžacích, jak v ženském stylu shabby chic, tak v exkluzivních prostorech v duchu glamouru.

Objevte kolekci květinových tapet v obchodě bimago, která vám pomůže vytvořit aranžaci vašich snů. Velké květiny, retro vzory i 3D a moderní motivy najdete v kolekci Tapet s květinami v galerii bimago. Ale pokud hledáte jiné dekorace inspirované přírodou, doporučujeme vám naše další produkty. Kromě stěnových tapet dominují květiny také v našich plakátech s rostlinnými motivy. Také v naší nabídce fototapet nechybí vzory s růžemi, slunečnicemi nebo levandulí. Květiny nevládnou pouze stěnovým dekoracím. Doporučujeme také naše paravány, na kterých nemohly chybět květinové inspirace.

Chcete proměnit své zdi v zahradu nebo rozkvetlou louku? Podívejte se na kolekci květinových tapet od bimago! Tyto univerzální dekorace vám umožní vychutnat si jarní atmosféru i za chladných zimních večerů. Ve sbírce bimago najdete barevně rozmanité květinové tapety, tapety s vlčími máky, liliemi nebo magnóliemi! Vsadit můžete také na dekorace udržované v exotickém klimatu, kde jsou kromě květin vyobrazeni i plameňáci nebo lemuři. Květinové tapety a tapety s květinami se hodí do klasických i moderních interiérů!

Tapeta květiny

Přeměňte svůj prostor na místo plné klidu a krásných barev. Vsadte na květinové tapety 3D, které dodají půvab celé aranžaci. Krásné pastelové tóny, jemné motivy a elegantní vzory budou skvěle vynikat na každé stěně. Květinové tapety od bimago jsou doporučovány těm, kteří chtějí oživit svůj prostor. Nabízíme dekorace vhodné téměř pro každý styl a místnost. V naší kolekci naleznete květinové tapety do ložnice, obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně. Jsou to univerzální dekorace, které se líbí bez ohledu na věk. Budou skvělým řešením i pro dětský pokojíček nebo pro teenagera. Jemné, subtilní a zároveň působivé motivy se dobře uplatní v klasických, industriálních nebo moderních interiérech. U nás si můžete objednat flizelínové dekorace. Jsou to ideální řešení, která tapetu chrání před poškozením. V kolekci bimago najdete stylové a odolné ozdoby. Květinová tapeta ať promění váš interiér.


Květinová tapeta

Květinová tapeta je originální dekorací pro mnoho místností. Motivy, které na ní naleznete, budou skvěle vypadat ve studiu, obývacím pokoji, jídelně nebo dětském pokoji. Červené máky, pastelové pivoňky, ale i jemné pampelišky dělají tuto květinovou tapetu pro dívčí pokojíček skvěle vypadající i v interiéru romantického teenagera. Naše produkty ohromují krásným designem a kvalitním provedením. Nezmačkávají se během montáže, ale také se neodlepí od stěny. Jsou to skvělý nápad, pokud se vám záleží na trvalé a originální výzdobě domu nebo bytu. Pokud nemáte rádi ztrácení času na zařizování interiérů, objednejte si produkt ve verzi se samolepicím základem, oceníte rychlost montáže. Vy si zvolíte, jakou dekoraci koupíte. Objevte celou kolekci od bimago a nechte se unést fantazií. Jsme si jisti, že díky nám najdete vysněnou dekoraci pro svůj dům nebo byt. Květinová tapeta je skvělým příkladem toho.

Květinové tapety

Všechny květinové tapety , které najdete v naší kolekci, okouzlují krásnými barvami a jemnými motivy. Skvěle se budou prezentovat na velké stěně téměř v každé místnosti.Do interiérů s dekoracemi z minulých desetiletí se skvěle začlení květinová tapeta vintage. Naopak do místností zařízených v klasickém stylu doporučujeme jemné magnolie nebo dekorace v tlumených a klidných barvách. Naše ozdoby snadno přizpůsobíte velikosti stěny. V kolekci bimago najdete květinové tapety do předsíně, ložnice, obývacího pokoje a dětského pokoje. Díky nim vytvoříte útulný a atmosférický interiér, který okouzlí každého. Tento typ produktu je také skvělým způsobem, jak vytvořit originální výzdobu v kosmetickém salonu, SPA, kadeřnictví nebo květinářství. Bez ohledu na místo najdete v nich oázu klidu a krásný výhled po celý rok. Zkuste naši kolekci a najděte si svou vysněnou tapetu pro svůj prostor.

Květinová tapeta

Máte pocit, že život ve městě vás stále více stresuje? Stýská se vám po přírodě a bujných rostlinách na louce? Květinová tapeta od bimago je něco, čím si vykouzlíte krásnou zahradu na zdi a udržíte ji v domě po celý rok. Různorodost vzorů a barev, které v naší nabídce najdete, dělají z tohoto druhu dekorace skvělý prvek do květinářství, čekárny, zubařské ordinace nebo kavárny. Uklidní mysl a pozitivně naladí k jednání. Jaké motivy můžete v kolekci tapet od bimago najít? Jsou to například jemné pivoňky, tisk zelených listů, prvky džungle nebo květinové krajiny. Mnoho našich zákazníků se rozhoduje pro ozdoby tohoto druhu, aby oživili interiér. Jak již bylo zmíněno, tapetu si můžete objednat ve flizelínové nebo samolepicí verzi, a během okamžiku si vykouzlíte soukromou zahradu na zdi. Tato dekorace dodá každému místu charakter a nevšední atmosféru.

Tapeta květiny vintage a retro

Květinové tapety, dekorativní lístečky a větvičky - tato kolekce byla navržena pro ty, kteří hledají moderní a designová řešení pro své interiéry. Výjimečný dekorativní efekt je zaručen díky květinovým a rostlinným motivům, které se vyznačují nádhernými barvami. Květinová tapeta na stěnu jistě osloví milovníky přírody a rostlin. V mezi dekoracemi můžete najít tapety s drobnými květy, vzory s vinoucími se větvičkami nebo barevnými pupeny růží. V naší galerii nechybí ani květinová tapeta 3D, která vypadá úchvatně na stěně. Květinová tapeta vintage je dekorací pro ty, kteří hledají klasickou eleganci. Motiv na tapetě v jemné barevnosti je vytvořen tak, aby do našeho interiéru vtiskl nezaměnitelnou atmosféru minulých let. Díky retro květinové tapetě získáme originální aranžaci libovolného interiéru. V této kolekci nechybí ani tapety 3D s květinami, které představují moderní variaci na stěnové dekorace s květinami. Díky kolekci tapet s květinami s námi snadno ozdobíte každý interiér ve svém bytě.

V obchodě Bimago je mnoho vzorů tapet dostupných v několika barvách. Skvěle se budou hodit k jasným nábytkovým prvkům krásné exotické květiny v výrazných barvách. Naopak malé polní květiny nebo romantické růže skvěle ozdobí ložnici nebo dívčí pokoj. V kolekci najdete tapety s květinami a listy monstery, které jsou v této sezóně mimořádně moderní. Květinové tapety do ložnice do interiéru vnášejí nejen nádherné barvy, ale také špetku elegance. Pokud někdo hledá jemnou stěnovou dekoraci, jistě ocení květinové tapety vintage. Pro ty, kteří chtějí vsadit na odvážné aranžace, doporučujeme černou květinovou tapetu. Tato ozdoba se skvěle hodí do interiéru v glamour stylu, ve společnosti zlatých a stříbrných prvků. Také milovníci moderních květinových tapet zde něco najdou. Magnolie nebo pivoňky jsou velké květiny na výrazném, barevném vzoru. Tuto tapetu s květinami doporučujeme jako ozdobu jedné ze stěn v obývacím pokoji. Tímto způsobem nezatížíme interiér a zároveň zdůrazníme moderní styl.

Tapeta s velkými květinami na stěnu

Stěnové tapety ozdobují domovy a byty po celém světě již mnoho desetiletí, ale jejich moderní podoba nabízí zcela nové možnosti aranžace. Tapeta s velkými květinami je tím nejlepším příkladem. Zajímavé vzory s květinovými a rostlinnými motivy jsou osvěženou verzí předchozích tapet, které dosud plnily roli pozadí v interiérové aranžaci. Tapety s velkými květinami jsou plné barev, které dodají interiéru vhodný charakter a bezpochyby budou dominující ozdobou. Originální vzor na zdi způsobí, že oživíme interiér nádhernými barvami. Z tohoto důvodu jsou tapety s velkými květinami na stěnu určeny pro ty, kteří by chtěli dosáhnout ohromujícího a neotřelého efektu ve svém prostoru. V kolekci bimago můžete najít tyto vzory v různých barvách. Černá tapeta s květinami umožní aranžovat v urban jungle stylu. Naopak pro ty, kteří hledají moderní dekorace, jsme připravili tapety s tropickými květinami a palmovými listy. Tyto vzory budou skvěle vypadat jak v obývacích interiérech, tak v kancelářských prostorech. .

Květinové tapety 3D

Tapety s květinami a rostlinnými motivy jsou kolekcí, ve které můžete najít spoustu inspirace pro svůj interiér. Moderní design na 3D tapetě s květinami vám umožní vyzdobit obývací pokoj, ložnici, kancelář nebo kuchyni. Díky neuvěřitelnému efektu mohou tyto vzory změnit optiku místnosti - zjasnit ji a opticky zvětšit. V hale nebo úzkém chodbě vám tapeta 3D s květinami umožní soustředit se na stěnovou dekoraci a krásné barvy oživí nudné prostory. Pokud na jedné stěně umístíme zrcadlo a na druhé tapetu, získáme úžasný přechod plný rozkvetlých květin. V obchodě Bimago najdete kromě této kolekce také jiné rovněž okouzlující 3D tapety do ložnice s květinami. Umístěním květinových motivů za hlavovou deskou postele získáme neotřelý charakter našeho interiéru. Moderní tapety 3D s květinami budou krásně vypadat v různých aranžacích, jak v ženském stylu shabby chic, tak v exkluzivních prostorech v duchu glamouru.

Objevte kolekci květinových tapet v obchodě bimago, která vám pomůže vytvořit aranžaci vašich snů. Velké květiny, retro vzory i 3D a moderní motivy najdete v kolekci Tapet s květinami v galerii bimago. Ale pokud hledáte jiné dekorace inspirované přírodou, doporučujeme vám naše další produkty. Kromě stěnových tapet dominují květiny také v našich plakátech s rostlinnými motivy. Také v naší nabídce fototapet nechybí vzory s růžemi, slunečnicemi nebo levandulí. Květiny nevládnou pouze stěnovým dekoracím. Doporučujeme také naše paravány, na kterých nemohly chybět květinové inspirace.