35% SLEVY NA OBRAZY

Akce platí do 18.06.2024

Obrazy

Klasické dekorace nebo moderní obrazy! Objevte nejkrásnější a nejinspirativnější motivy obrazů - od dekorativních abstrakcí až po módní botanické motivy. Nástěnné obrazy na bimago jsou vytvořeny na originálním italském plátně a upevněny na masivním dřevěném nosítku - vaše umělecké dílo je připraveno k zavěšení a na stěně bude vypadat krásně i bez dalšího rámu! Pěkné obrazy a velké obrazy na zeď jsou k dispozici v několika technikách. Prohlédněte si designové obrazy a fotografie na plátně v obchodě bimago.


Tisk na plátno

Obrazy jsou neobvyklými dekoracemi, které dokáží změnit každý interiér. Pokud hledáte způsob, jak proměnit místnost, taková dekorace bude určitě skvělým nápadem. Univerzální charakter, rozmanité vzory a nádherné barvy činí obrazy tisknuté na plátno velmi populární dekorací za nízkou cenu. Obrazy na plátno lze pověsit přímo na zeď nebo je zarámovat do dekorativní rámu. Můžete si vybrat panoramatické obrazy, triptyky, dekorace složené z několika částí nebo vertikální vzory, které změní optiku interiéru. Také výběr místností, do kterých obrazy pasují, je velmi široký. Rezidenční, prostorná místnost bude jistě vypadat dobře s zavěšenou stěnovou dekorací. Ale také prostorům jako je předsíň, dětský pokoj, pokoj pro teenagera nebo domácí kanceláři dodají obrazy na plátno lepší vzhled. Podívejte se na nabídku bimago, kde si jistě najdete oblíbené motivy, jako jsou zvířata, krajiny, květiny, abstrakce a mnoho dalšího.

Stěnové obrazy

Zařizujete si svůj vysněný domov? Chybí vám nápad, jak ho stylově dokončit? Nebo už ho máte a stojíte před prázdnou stěnou, přemýšlející, zda na ni pasují reprodukce nebo krajiny, ručně malované obrazy akrylem nebo fototapety na plátno? Nebojte se, hledání dekorace na stěnu nemusí znamenat bolesti hlavy a oběti. Sázka na obrazy ukáže, že budou perfektním završením vaší aranžace. Do kuchyně doporučujeme zátiší v chutných, teplých barvách nebo obrazy květin. Další návrhy na výzdobu interiéru najdete v kolekci určených obrazů do kuchyně. Do obývacího pokoje budou ideální ručně malované obrazy, krajiny nebo moderní abstrakce, a do ložnice se nejlépe hodí romantické motivy a jemné květiny. Obrazy tisknuté na plátno dodají do koupelny špetku elegance. Na prostorném chodbě nebo dlouhém si vyberte triptyk nebo vícedílné obrazy s panorámou města nebo mapou světa. V galerii bimago najdete takový obraz, který s radostí pověsíte na svou stěnu! Podívejte se také na obrazy do obývacího pokoje, trendy dekorace, kterými změníte vzhled svého obývacího pokoje. Mezi našimi návrhy nesmí chybět černobílé vzory ve stylu skandinávském, barevné květiny nebo elegantní portréty. Vyberte si obrazy na stěnu od bimago a díky nim ozdobíte interiér ve všech stylech.

Obrazy na stěnu

Obrazy malované ručně v galerii bimago jsou vyrobeny absolventy renomovaných uměleckých škol. Kvalita obrazů je zajištěna profesionálními akrylovými barvami s intenzivními barvami. Při malování akrylového obrazu se nepoužívají rozpouštědla, takže nemá charakteristický zápach. Obrazy v galerii bimago jsou malované na bavlněném italském plátně. Vyznačuje se správnou strukturou a nejvyšší kvalitou.
Objednaný obraz je ručně malovaný na zakázku, proto bude na jeho vytvoření potřeba trochu více času. Ale stojí za to počkat, abyste získali originální dekoraci na stěnu pro různé interiéry. V galerii bimago najdete obrazy ručně malované s krajinami, květinami nebo zvířaty. Na stránkách najdete širokou nabídku obrazů ručně malovaných na plátno.
Pokud hledáte více inspirace pro výzdobu elegantních interiérů, podívejte se do kolekce obrazů do ložnice. Výrazné barvy a individuální charakter jsou charakteristické pro tyto stěnové dekorace. Obrazy ručně malované na stěně obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny budou vynikat. Zkušenosti a dovednosti našich malířů zaručí, že každý z obrazů na plátno bude věrně reprodukovat vámi vybraný vzor.

Obrazy na stěnu jako dekorace do každého typu interiéru

Obrazy tisknuté na plátno v elegantním rámu jsou moderní dekorací na stěnu obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. V galerii bimago najdete několik tisíc vzorů s různými tématy. Oblíbené motivy, jako jsou abstrakce, fotografie na plátno světových metropolí, krásné květiny nebo barevné stěnové dekorace do dětského pokoje, jsou k dispozici v nabídce bimago. Tak bohatý výběr umožní, aby si každý našel něco pro sebe. Tisky na plátno jsou k dispozici ve dvou technikách. První z nich je Premium Print - tisk je obohacen vhodným strukturálním lakem, díky kterému dekorace získá fakturu a lesk připomínající obrazy malované olejovými barvami. Nízká cena obrazů bez zápachu a ekologické složky jsou nepochybnými výhodami tisků Premium oproti olejovým obrazům. Druhou technikou je tisk na plátno prováděný na speciální, velkoformátové tiskárně. Vysoké rozlišení zajišťuje, že na daném obrázku budou zachyceny všechny detaily. Díky této technice jsou vhodné pro městské krajinářství, fotografie architektury a portréty. Obraz na plátno může být vyroben v jednom z několika velikostí. Díky tomu může být stejný motiv jak velkoformátovou, tak menší stěnovou dekorací. Naše produkty jsou připraveny tak, aby každý z rozměrů měl co nejvyšší kvalitu. Při tisku na plátno je plátno nataženo tak, aby zakrývalo jeho okraje. Tento obraz nevyžaduje další rámování. Speciální kolekce vám umožní najít ideální dekorace do vašeho bytu, stejně jako obrazy do kanceláře. Navštivte bimago na nákupy - kde najdete moderní obrazy i reprodukce malířských mistrů.

Obrazy na stěnu v několika velikostech

Při výběru vhodného obrazu pro náš dům musíme také zvážit velikost a přizpůsobení dekorace místnosti. Nepochybnou výhodou naší nabídky je, že každý obraz lze objednat v jednom z několika rozměrů. Menší formáty obrazů se skvěle hodí k zavěšení v dětském pokoji, chodbě nebo jako součást větší galerie na stěně. Také vícedílné obrazy jsou k dispozici v několika formátech. Díky tomu si můžeme pořídit dostatečně velký obraz do jídelny, který pověsíme nad stůl.
Široký výběr motivů a rozměrů je také k dispozici v naší kolekci reprodukcí obrazů známých malířů. Více než 8000 obrazů na plátno s nejslavnějšími díly Moneta, van Gogha, Degase, Maleviče a mnoha dalších umělců umožní neobvyklou výzdobu vašeho interiéru. Vedle takové kolekce nelze zůstat lhostejný. Zveme vás, abyste se seznámili s naší bohatou nabídkou obrazů, které jsou ideální pro každý interiér.

Obrazy na plátno

V bimago máme obrazy na plátno, které se na stěně prezentují velmi efektně. Vše díky moderním, pokročilým technikám tisku, které používáme. S jejich pomocí vytváříme různé obrazy na plátno, včetně reprodukcí vybraných umělců. Rozhodnutím pro naše produkty máte záruku vysoké kvality a pečlivosti o detaily. V obchodě bimago koupíte tisk na plátno v plném HD. Co je důležité, sami určíte jeho velikost. Tím si dokonale přizpůsobíte svou novou dekoraci množství volného místa na stěně. Vyberte si jeden velký obraz na plátno nebo několik menších a vytvořte si svou vlastní, originální galerii. Bez ohledu na to, na kterou možnost se rozhodnete, určitě oživíte svůj interiér.

Obraz ideální pro každý interiér

Máme neobyčejně zajímavé obrazy a s 100% jistotou můžeme říci, že každý najde ten svůj vysněný. Nezáleží na tom, zda to má být reprodukce populárního díla, krásný krajinný obraz nebo netradiční abstrakce. Originální obrazy od bimago čekají na své nové majitele! V kolekci najdete něco zajímavého do každé místnosti v domě, bez ohledu na jeho metráž nebo zařízení. Záměrně jsme do sortimentu zařadili různorodé obrazy na stěnu. Prohlížením dostupných nabídek si všimnete motivů boho, graffiti, pop art, vintage, glamour a mnoho dalších. V bimago si vyberete vhodné dekorace pro moderní a klasicky zařízené interiéry, přesvědčte se sami! Nemáte přísně vymezené požadavky na obraz? Není problém! Naše kolekce vás určitě inspirovala. Nabízíme mimořádně pěkné obrazy pro mladší i starší členy domácnosti. Zakoupíte něco hezkého jak do obývacího pokoje, tak do pracovny, předsíně nebo dětského pokoje - i do neposlušného teenagera.

Zajímavé obrazy jako dárek

Víte, že obraz na plátno je skvělým dárkem? Můžete ho darovat blízké osobě téměř kdykoli. Tento druh dárku se hodí na narozeniny, svátek, výročí svatby nebo Vánoce. Je to také dobrý nápad, když nevíte, co darovat někomu z důvodu stěhování do nového bytu, změny práce nebo jako poděkování za poskytnutou pomoc a podporu. Proč se obrazy hodí jako dárek? Především kvůli své neobvyklosti. Mnoho lidí si jako dárek vybírá například hrnek, pokojovou rostlinu, kosmetiku nebo oblečení. Samozřejmě jsou to příjemné dárky, ale tyto nápady se často opakují. Obraz je originální a je malá pravděpodobnost, že ho někdo jiný dostane stejný dárek. Pokud chcete vyvolat úsměv na tváři někomu blízkému a překvapit ho svou kreativitou, je to ta pravá volba - garantujeme! Zbývá vám tedy pouze seznámit se s naším sortimentem a rozhodnout se, který obraz bude nejlepší. Rada od bimago - pamatujte, abyste zohlednili preference a vkus osoby, které budete dárek předávat, protože se jí má nová stěnová dekorace líbit.

Malé obrazky na stěnu

Nemusíte se rozhodovat pro velmi velké obrazy, zvláště pokud nemáte dostatek volného místa na stěnách. Máme také mnoho zajímavých návrhů pro interiéry s malou metráží. Sami si určujete rozměr obrazů, takže vyberete takový, který dokonale doplní aranžaci. Nezapomeňte, že máte k dispozici nejen jednodílné dekorace, ale také mnoho takových, které se skládají z několika prvků. Naše malé obrazky na stěnu jsou velmi populární. Rozhodně se pro ně rozhodněte i vy a vytvořte netradiční sbírku v ložnici, obývacím pokoji nebo jiné části domu. Produkty bimago se také osvědčují v jiných prostorách, jako jsou penziony, kadeřnictví, kosmetické salony a další zařízení, kde má zařízení interiér významnou roli. Zákazníci si je cení pro kvalitu a spolehlivost. Každý obraz je chráněn před účinky UV záření. Máme nabídku provedenou v různých technikách a zajímavých barevných provedeních.

Klasické dekorace nebo moderní obrazy! Objevte nejkrásnější a nejinspirativnější motivy obrazů - od dekorativních abstrakcí až po módní botanické motivy. Nástěnné obrazy na bimago jsou vytvořeny na originálním italském plátně a upevněny na masivním dřevěném nosítku - vaše umělecké dílo je připraveno k zavěšení a na stěně bude vypadat krásně i bez dalšího rámu! Pěkné obrazy a velké obrazy na zeď jsou k dispozici v několika technikách. Prohlédněte si designové obrazy a fotografie na plátně v obchodě bimago.

Tisk na plátno

Obrazy jsou neobvyklými dekoracemi, které dokáží změnit každý interiér. Pokud hledáte způsob, jak proměnit místnost, taková dekorace bude určitě skvělým nápadem. Univerzální charakter, rozmanité vzory a nádherné barvy činí obrazy tisknuté na plátno velmi populární dekorací za nízkou cenu. Obrazy na plátno lze pověsit přímo na zeď nebo je zarámovat do dekorativní rámu. Můžete si vybrat panoramatické obrazy, triptyky, dekorace složené z několika částí nebo vertikální vzory, které změní optiku interiéru. Také výběr místností, do kterých obrazy pasují, je velmi široký. Rezidenční, prostorná místnost bude jistě vypadat dobře s zavěšenou stěnovou dekorací. Ale také prostorům jako je předsíň, dětský pokoj, pokoj pro teenagera nebo domácí kanceláři dodají obrazy na plátno lepší vzhled. Podívejte se na nabídku bimago, kde si jistě najdete oblíbené motivy, jako jsou zvířata, krajiny, květiny, abstrakce a mnoho dalšího.


Stěnové obrazy

Zařizujete si svůj vysněný domov? Chybí vám nápad, jak ho stylově dokončit? Nebo už ho máte a stojíte před prázdnou stěnou, přemýšlející, zda na ni pasují reprodukce nebo krajiny, ručně malované obrazy akrylem nebo fototapety na plátno? Nebojte se, hledání dekorace na stěnu nemusí znamenat bolesti hlavy a oběti. Sázka na obrazy ukáže, že budou perfektním završením vaší aranžace. Do kuchyně doporučujeme zátiší v chutných, teplých barvách nebo obrazy květin. Další návrhy na výzdobu interiéru najdete v kolekci určených obrazů do kuchyně. Do obývacího pokoje budou ideální ručně malované obrazy, krajiny nebo moderní abstrakce, a do ložnice se nejlépe hodí romantické motivy a jemné květiny. Obrazy tisknuté na plátno dodají do koupelny špetku elegance. Na prostorném chodbě nebo dlouhém si vyberte triptyk nebo vícedílné obrazy s panorámou města nebo mapou světa. V galerii bimago najdete takový obraz, který s radostí pověsíte na svou stěnu! Podívejte se také na obrazy do obývacího pokoje, trendy dekorace, kterými změníte vzhled svého obývacího pokoje. Mezi našimi návrhy nesmí chybět černobílé vzory ve stylu skandinávském, barevné květiny nebo elegantní portréty. Vyberte si obrazy na stěnu od bimago a díky nim ozdobíte interiér ve všech stylech.

Obrazy na stěnu

Obrazy malované ručně v galerii bimago jsou vyrobeny absolventy renomovaných uměleckých škol. Kvalita obrazů je zajištěna profesionálními akrylovými barvami s intenzivními barvami. Při malování akrylového obrazu se nepoužívají rozpouštědla, takže nemá charakteristický zápach. Obrazy v galerii bimago jsou malované na bavlněném italském plátně. Vyznačuje se správnou strukturou a nejvyšší kvalitou.
Objednaný obraz je ručně malovaný na zakázku, proto bude na jeho vytvoření potřeba trochu více času. Ale stojí za to počkat, abyste získali originální dekoraci na stěnu pro různé interiéry. V galerii bimago najdete obrazy ručně malované s krajinami, květinami nebo zvířaty. Na stránkách najdete širokou nabídku obrazů ručně malovaných na plátno.
Pokud hledáte více inspirace pro výzdobu elegantních interiérů, podívejte se do kolekce obrazů do ložnice. Výrazné barvy a individuální charakter jsou charakteristické pro tyto stěnové dekorace. Obrazy ručně malované na stěně obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny budou vynikat. Zkušenosti a dovednosti našich malířů zaručí, že každý z obrazů na plátno bude věrně reprodukovat vámi vybraný vzor.

Obrazy na stěnu jako dekorace do každého typu interiéru

Obrazy tisknuté na plátno v elegantním rámu jsou moderní dekorací na stěnu obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. V galerii bimago najdete několik tisíc vzorů s různými tématy. Oblíbené motivy, jako jsou abstrakce, fotografie na plátno světových metropolí, krásné květiny nebo barevné stěnové dekorace do dětského pokoje, jsou k dispozici v nabídce bimago. Tak bohatý výběr umožní, aby si každý našel něco pro sebe. Tisky na plátno jsou k dispozici ve dvou technikách. První z nich je Premium Print - tisk je obohacen vhodným strukturálním lakem, díky kterému dekorace získá fakturu a lesk připomínající obrazy malované olejovými barvami. Nízká cena obrazů bez zápachu a ekologické složky jsou nepochybnými výhodami tisků Premium oproti olejovým obrazům. Druhou technikou je tisk na plátno prováděný na speciální, velkoformátové tiskárně. Vysoké rozlišení zajišťuje, že na daném obrázku budou zachyceny všechny detaily. Díky této technice jsou vhodné pro městské krajinářství, fotografie architektury a portréty. Obraz na plátno může být vyroben v jednom z několika velikostí. Díky tomu může být stejný motiv jak velkoformátovou, tak menší stěnovou dekorací. Naše produkty jsou připraveny tak, aby každý z rozměrů měl co nejvyšší kvalitu. Při tisku na plátno je plátno nataženo tak, aby zakrývalo jeho okraje. Tento obraz nevyžaduje další rámování. Speciální kolekce vám umožní najít ideální dekorace do vašeho bytu, stejně jako obrazy do kanceláře. Navštivte bimago na nákupy - kde najdete moderní obrazy i reprodukce malířských mistrů.

Obrazy na stěnu v několika velikostech

Při výběru vhodného obrazu pro náš dům musíme také zvážit velikost a přizpůsobení dekorace místnosti. Nepochybnou výhodou naší nabídky je, že každý obraz lze objednat v jednom z několika rozměrů. Menší formáty obrazů se skvěle hodí k zavěšení v dětském pokoji, chodbě nebo jako součást větší galerie na stěně. Také vícedílné obrazy jsou k dispozici v několika formátech. Díky tomu si můžeme pořídit dostatečně velký obraz do jídelny, který pověsíme nad stůl.
Široký výběr motivů a rozměrů je také k dispozici v naší kolekci reprodukcí obrazů známých malířů. Více než 8000 obrazů na plátno s nejslavnějšími díly Moneta, van Gogha, Degase, Maleviče a mnoha dalších umělců umožní neobvyklou výzdobu vašeho interiéru. Vedle takové kolekce nelze zůstat lhostejný. Zveme vás, abyste se seznámili s naší bohatou nabídkou obrazů, které jsou ideální pro každý interiér.

Obrazy na plátno

V bimago máme obrazy na plátno, které se na stěně prezentují velmi efektně. Vše díky moderním, pokročilým technikám tisku, které používáme. S jejich pomocí vytváříme různé obrazy na plátno, včetně reprodukcí vybraných umělců. Rozhodnutím pro naše produkty máte záruku vysoké kvality a pečlivosti o detaily. V obchodě bimago koupíte tisk na plátno v plném HD. Co je důležité, sami určíte jeho velikost. Tím si dokonale přizpůsobíte svou novou dekoraci množství volného místa na stěně. Vyberte si jeden velký obraz na plátno nebo několik menších a vytvořte si svou vlastní, originální galerii. Bez ohledu na to, na kterou možnost se rozhodnete, určitě oživíte svůj interiér.

Obraz ideální pro každý interiér

Máme neobyčejně zajímavé obrazy a s 100% jistotou můžeme říci, že každý najde ten svůj vysněný. Nezáleží na tom, zda to má být reprodukce populárního díla, krásný krajinný obraz nebo netradiční abstrakce. Originální obrazy od bimago čekají na své nové majitele! V kolekci najdete něco zajímavého do každé místnosti v domě, bez ohledu na jeho metráž nebo zařízení. Záměrně jsme do sortimentu zařadili různorodé obrazy na stěnu. Prohlížením dostupných nabídek si všimnete motivů boho, graffiti, pop art, vintage, glamour a mnoho dalších. V bimago si vyberete vhodné dekorace pro moderní a klasicky zařízené interiéry, přesvědčte se sami! Nemáte přísně vymezené požadavky na obraz? Není problém! Naše kolekce vás určitě inspirovala. Nabízíme mimořádně pěkné obrazy pro mladší i starší členy domácnosti. Zakoupíte něco hezkého jak do obývacího pokoje, tak do pracovny, předsíně nebo dětského pokoje - i do neposlušného teenagera.

Zajímavé obrazy jako dárek

Víte, že obraz na plátno je skvělým dárkem? Můžete ho darovat blízké osobě téměř kdykoli. Tento druh dárku se hodí na narozeniny, svátek, výročí svatby nebo Vánoce. Je to také dobrý nápad, když nevíte, co darovat někomu z důvodu stěhování do nového bytu, změny práce nebo jako poděkování za poskytnutou pomoc a podporu. Proč se obrazy hodí jako dárek? Především kvůli své neobvyklosti. Mnoho lidí si jako dárek vybírá například hrnek, pokojovou rostlinu, kosmetiku nebo oblečení. Samozřejmě jsou to příjemné dárky, ale tyto nápady se často opakují. Obraz je originální a je malá pravděpodobnost, že ho někdo jiný dostane stejný dárek. Pokud chcete vyvolat úsměv na tváři někomu blízkému a překvapit ho svou kreativitou, je to ta pravá volba - garantujeme! Zbývá vám tedy pouze seznámit se s naším sortimentem a rozhodnout se, který obraz bude nejlepší. Rada od bimago - pamatujte, abyste zohlednili preference a vkus osoby, které budete dárek předávat, protože se jí má nová stěnová dekorace líbit.

Malé obrazky na stěnu

Nemusíte se rozhodovat pro velmi velké obrazy, zvláště pokud nemáte dostatek volného místa na stěnách. Máme také mnoho zajímavých návrhů pro interiéry s malou metráží. Sami si určujete rozměr obrazů, takže vyberete takový, který dokonale doplní aranžaci. Nezapomeňte, že máte k dispozici nejen jednodílné dekorace, ale také mnoho takových, které se skládají z několika prvků. Naše malé obrazky na stěnu jsou velmi populární. Rozhodně se pro ně rozhodněte i vy a vytvořte netradiční sbírku v ložnici, obývacím pokoji nebo jiné části domu. Produkty bimago se také osvědčují v jiných prostorách, jako jsou penziony, kadeřnictví, kosmetické salony a další zařízení, kde má zařízení interiér významnou roli. Zákazníci si je cení pro kvalitu a spolehlivost. Každý obraz je chráněn před účinky UV záření. Máme nabídku provedenou v různých technikách a zajímavých barevných provedeních.