40% SLEVY NA TAPETY

Akce platí do 18.06.2024

Tapety kuchyně

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Je to místo, kde vaříme, pijeme ranní kávu, jíme jídlo, povídáme si a smějeme se! Tapety do kuchyně a kuchyňské tapety jsou skvělým způsobem, jak jí dodat jedinečný charakter a zároveň obohatit každodenní činnosti o barvy. V kolekci tapet do kuchyně najdete širokou škálu vzorů - kuchyň si můžete vyzdobit botanickými motivy, imitací dlaždic, dřeva nebo mramoru, stejně jako vzory s kulinářskými motivy Vyberte si tapetu do kuchyně, která nejlépe odráží vaše vášně a atmosféru vašeho domova!


Kuchyňské tapety

Tapety do kuchyně dokáží skvěle uzavřít interiér – barevný motiv laděný v podobné barevné tónové škále jako nábytek zajistí, že náš prostor bude vypadat krásně a elegantně. Na druhou stranu pro ty, kdo mají rádi odvážná řešení, lze vsadit na kontrast, například kombinovat bílou kuchyňskou linku se vzorovým designem na kuchyňské tapetě. Mezi vzory tapet máme k dispozici nejen motivy spojené s vařením, ale také s přírodou, krajinami, graffiti, imitacemi přírodního materiálu nebo abstrakcemi. Okouzlující barvy a oblíbená témata kuchyňských tapet budou zajímavým doplňkem do moderního prostoru.

Jakou tapetu zvolit do kuchyně?

Před rozhodnutím o instalaci tapety do kuchyně je však vhodné přemýšlet o praktických aspektech. Kuchyně je místem, kde mohou být tapety bohužel vystaveny poškození. Vlhkost, teplo a také riziko znečištění způsobují, že tapeta umístěná v blízkosti pracovního prostoru by měla být odpovídajícím způsobem zabezpečena. Kuchyňské tapety z fliželíny mohou zdobit stěny kuchyně. Bohužel nejsou odolné proti vlhkosti, vysoká teplota jim také může ublížit, ale existují na to způsoby.

Tapety z vinylu nebo laminované jsou pro takové místnosti vhodným řešením. Další kuchyňské tapety nad dřezem nebo sporákem by měly být zabezpečeny například skleněným panelem. Díky tomu se tapeta do kuchyně nezničí a budeme se dlouhou dobu moci těšit z výjimečného vzoru a barev. Tato tapeta bude odolná vůči znečištění nebo vlhkosti, skleněný povrch lze snadno vyčistit, takže si nemusíte dělat starosti o trvanlivost tapety. Tímto způsobem získáme kuchyňské tapety umývatelné, které nám poslouží dlouhá léta.
Jak je vidět, díky vhodným opatřením mohou být tapety v kuchyni úspěšně umístěny na stěnách. Skvěle nahradí tradiční dlaždice nebo vinilové tapety a ozdobí místnost zajímavým vzorem.

3D Tapety do kuchyně

3D Tapety do kuchyně díky použití grafických triků vytvářejí iluzi trojrozměrnosti. Tento efekt vypadá fantasticky v aranžacích a navíc opticky zvětšuje interiér. Bude tedy skvělým dokončením pro malý prostor kuchyně nebo takový s netradičními tvary. 3D Tapety do kuchyně jsou ideální jako pozadí pro nábytekovou výstavbu. Barevný motiv v kombinaci s nábytkovými čelními panely dá interiéru neobyčejný charakter. Mezi 3D tapetami do kuchyně můžeme najít geometrické vzory stejně jako ty inspirované přírodou. Dekorace z fliželíny jsou charakteristické obrovským výběrem vzorů, takže si určitě každý najde něco, co mu vyhovuje.

Pro industriální stylové zařízení doporučujeme tapety připomínající cihlovou zeď nebo surový beton. Tato moderní tapeta bude skvělým završením aranžace. Pro moderní kuchyně může být ozdobena tapetou na fliželině v designovém, abstraktním koláži. Díky této dekoraci získáte dokončení kuchyňských stěn v nezaměnitelném stylu. Stojí za to hledat tapety ve specifickém stylu. V kolekci bimago můžete najít tapety ve stylu glamour, boho nebo art deco.

Bude tapeta vhodná pro klasický nebo rustikální styl? I do takového interiéru může být umístěna tapeta na stěně. Tradiční hnědý nábytek můžete kombinovat s jasným barevným schématem dekorace. Stačí najít produkty ve správném stylu, aby celý interiér měl soudržnou aranžaci. Rustikální kuchyňské tapety mohou mít drobný květinový vzor v světlém odstínu. Díky tomu bude naše interiér působit prostorněji. Tapety na fliželině lze umístit u jídelního stolu, zatímco v pracovní oblasti je vhodné tapetu na stěně chránit sklem. Tímto způsobem můžete snadno odstranit znečištění a tapeta bude odolná vůči vlhkosti a vysoké teplotě.

Tapeta do kuchyně místo dlaždic

Tapety do kuchyně jako alternativa k dlaždicím jsou rychlejším, levnějším a navíc dekorativně působivějším řešením. Výběr motivů na stěnových dekoracích je téměř neomezený, takže můžeme kuchyni ozdobit originálním a jedinečným způsobem. Pokud máme kuchyni propojenou s jídelnou, tapeta do kuchyně místo dlaždic dodá interiéru útulný charakter. Pokud chceme stejný vzor použít i v blízkosti nábytkového osazenstva, můžeme zvolit kuchyňskou tapetu za sklem. Díky skleněným panelům ochráníme tapetu před vlhkostí a nečistotami. Tímto způsobem získáme umývatelné tapety, které budeme snadno udržovat v čistotě. Umývatelné a odolné, průhledné materiály skvěle zvýrazní dekorativnost tapety. Díky tomuto řešení mohou být nejmodernější tapety součástí naší kuchyně.
Tapeta do kuchyně místo dlaždic působivě nahradí dlaždice, zejména pokud nechceme provádět zásadní rekonstrukci. Dekorativní design stěnové tapety můžeme umístit na celou stěnu nebo ji chránit skleněnými panely jen v klíčových oblastech. Tímto jednoduchým způsobem vytvoříme svůj snový design kuchyně.

Samolepící tapeta do kuchyně

Možnosti zdobení kuchyně pomocí tapety jsou skutečně velké. Tato dekorace nemusí být pouze na stěnách, ale také zdobit pracovní plochy, frenty nábytku nebo prostor mezi skříněmi. Pokud chceme jednoduchým způsobem změnit vzhled kuchyně, samolepící tapeta do kuchyně se skvěle osvědčí. Snadno se nanáší, vyrobena z kvalitních materiálů, pomůže nám změnit vzhled skříní. Díky této ozdobě můžeme sami provést proměnu místnosti. Jaká tapeta bude ideální? Stylový a elegantní vzor v nejkrásnějších barvách změní vzhled kuchyně a kuchyňského nábytku - tímto jednoduchým způsobem můžeme vytvořit aranzmá v provensálském stylu, industriálním nebo shabby chic. Tapety do kuchyně lze využít mnoha různými způsoby. Tapety na frentách nábytku, skříních nebo částech stěn umožní vytvoření vysněného aranžmá ve vašem interiéru. Tímto způsobem tapety osvěží vzhled nábytku a zakryjí jeho nedokonalosti. Toto řešení je nejen efektní, ale také ekonomické. Vyberte si kuchyňskou tapetu z našich produktů a změňte svou kuchyni.

Jaká tapeta do kuchyně?

Tapeta do kuchyně je jedním z ověřených způsobů pro rychlé a zároveň velmi účinné dokončení zařízení tohoto prostoru. Je to místo, kde nejen vaříme, ale také trávíme čas s našimi blízkými. Proto stojí za to postarat se o správné zařízení. Nejmodernější tapety na stěnu do kuchyně jsou s botanickými, geometrickými a kuchyňskými motivy. Kromě toho by tapety měly splňovat několik podmínek: musí být velmi trvanlivé, odolné proti nečistotám, snadno se čistit a snadno se nanášet na stěnu. Tuto poslední podmínku splňují například samolepící tapety do kuchyně. Obchod bimago nabízí široký výběr těchto tapet v různých vzorech a stylech - od moderních, minimalistických, přes boho až po industriální a abstraktní. Zajímavé je, že samolepící tapety do kuchyně můžete využít také v méně zřejmých a viditelných místech. Tato tapeta v kuchyni se hodí jako ozdoba šuplíků nebo skleněných skříněk v kuchyni. Můžete ji také použít v komoře, která často sousedí s místem přípravy jídel. Určitě najdete mezi našimi produkty vzory ideální pro každý interiér.

V kuchyni je také důležitá barevnost. Kuchyňský nábytek může být buď sladěný s tapetou nebo naopak kontrastovat s ní. Pokud chcete oživit hladké frenty nábytku, můžete si vybrat tapetu na plstlině s originálním vzorem. Barvy umožní osvěžit zařízení interiéru a dodat mu zcela nový rozměr. Tapeta s abstraktním vzorem nebo s krásnými květinami bude skvěle vypadat v takovém prostředí. Naopak v kuchyni ve skandinávském stylu hledáme střízlivé, jemné vzory. Geometrické tapety a moderní design se hodí do těchto interiérů. Pokud takovou dekoraci umístíme na velké stěny, nepřetížíme interiér. Tato tapeta na stěně bude skvěle ladit s zařízením ostatních místností bytu.

Tapeta do kuchyňského kouta a kuchyně v kanceláři

Stále častěji v bytech nemáme oddělený samostatný prostor na kuchyň. Kuchyňský kout propojený se salónem nebo jídelnou lze také zajímavě zařídit. Propojovacím prvkem dekorace stěn může být tapeta, která upozorní na rozdělení interiéru. Tato tapeta do kuchyně nemusí být snadno čistitelná, ani volba závislá na podmínkách v kuchyni. Na stěně mezi kuchyňským koutem a salónem si můžeme dovolit libovolnou dekoraci stěn, protože je to relativně bezpečný prostor. Obchod bimago připravil tapety, které jsou určeny do elegantních interiérů, a proto se skvěle hodí do kuchyňského kouta propojeného se salónem. Kuchyň nebo sociální místnost v kancelářích může být také ozdobena pomocí tapety. Mezi produkty určenými do kanceláří nechybí abstrakce, vzory inspirované stylem pop art nebo botanickými motivy. Tapety se také skvěle hodí do těchto interiérů.

Tapety na stěnu do kuchyně

Kuchyň a tapeta to není vždy zřejmá kombinace. Místo této zdobné stěny často volíme například dlaždice a kachlíky jako odolnější a trvanlivější dekorativní akcenty v kuchyni. Nic není vzdálenější od pravdy - demystifikujeme tapety v kuchyni. V naší nabídce najdete moderní tapety do kuchyně, které skvěle ozdobí stěny. V našem sortimentu najdete druhy tapet v různém stylu. Produkty od bimago jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů, takže s touto ozdobou budeme moci dlouho spokojeni. Produkty v moderním stylu skandinávském, moderním, stejně jako v stylu art deco nebo námořnickém najdete v naší galerii.

Tapeta do kuchyně

Tapety do kuchyně se vyznačují vysokou kvalitou a jejich vzory vypadají neuvěřitelně realisticky, efektně a elegantně. Pokud jste zamilovaní do východní kultury, sáhněte po těch s ornamenty, mandalami a barevnými mozaikami. Pokud máte rádi inspirace přírodou, můžete do tohoto interiéru umístit květiny, zvířata nebo krajiny. Naopak pro ty, kteří hledají neotřelá řešení, doporučujeme tapety v kuchyni, které velmi realisticky imitují cihly, beton nebo dřevo. Tato vzorová dekorace bude skvěle vypadat v každém prostoru, ať už je to dětský pokoj nebo jídelna. Pokud hledáte více inspirace pro zařízení interiéru ve svém domě nebo kanceláři, doporučujeme také tapety na stěny do různých místností a naše další produkty. Dekorace do dětského pokoje, tapety do haly, tapety do kuchyně nebo moderní tapety do obývacího pokoje naleznete v naší nabídce. Obchod bimago vám pomůže ozdobit každý interiér.

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Je to místo, kde vaříme, pijeme ranní kávu, jíme jídlo, povídáme si a smějeme se! Tapety do kuchyně a kuchyňské tapety jsou skvělým způsobem, jak jí dodat jedinečný charakter a zároveň obohatit každodenní činnosti o barvy. V kolekci tapet do kuchyně najdete širokou škálu vzorů - kuchyň si můžete vyzdobit botanickými motivy, imitací dlaždic, dřeva nebo mramoru, stejně jako vzory s kulinářskými motivy Vyberte si tapetu do kuchyně, která nejlépe odráží vaše vášně a atmosféru vašeho domova!

Kuchyňské tapety

Tapety do kuchyně dokáží skvěle uzavřít interiér – barevný motiv laděný v podobné barevné tónové škále jako nábytek zajistí, že náš prostor bude vypadat krásně a elegantně. Na druhou stranu pro ty, kdo mají rádi odvážná řešení, lze vsadit na kontrast, například kombinovat bílou kuchyňskou linku se vzorovým designem na kuchyňské tapetě. Mezi vzory tapet máme k dispozici nejen motivy spojené s vařením, ale také s přírodou, krajinami, graffiti, imitacemi přírodního materiálu nebo abstrakcemi. Okouzlující barvy a oblíbená témata kuchyňských tapet budou zajímavým doplňkem do moderního prostoru.


Jakou tapetu zvolit do kuchyně?

Před rozhodnutím o instalaci tapety do kuchyně je však vhodné přemýšlet o praktických aspektech. Kuchyně je místem, kde mohou být tapety bohužel vystaveny poškození. Vlhkost, teplo a také riziko znečištění způsobují, že tapeta umístěná v blízkosti pracovního prostoru by měla být odpovídajícím způsobem zabezpečena. Kuchyňské tapety z fliželíny mohou zdobit stěny kuchyně. Bohužel nejsou odolné proti vlhkosti, vysoká teplota jim také může ublížit, ale existují na to způsoby.

Tapety z vinylu nebo laminované jsou pro takové místnosti vhodným řešením. Další kuchyňské tapety nad dřezem nebo sporákem by měly být zabezpečeny například skleněným panelem. Díky tomu se tapeta do kuchyně nezničí a budeme se dlouhou dobu moci těšit z výjimečného vzoru a barev. Tato tapeta bude odolná vůči znečištění nebo vlhkosti, skleněný povrch lze snadno vyčistit, takže si nemusíte dělat starosti o trvanlivost tapety. Tímto způsobem získáme kuchyňské tapety umývatelné, které nám poslouží dlouhá léta.
Jak je vidět, díky vhodným opatřením mohou být tapety v kuchyni úspěšně umístěny na stěnách. Skvěle nahradí tradiční dlaždice nebo vinilové tapety a ozdobí místnost zajímavým vzorem.

3D Tapety do kuchyně

3D Tapety do kuchyně díky použití grafických triků vytvářejí iluzi trojrozměrnosti. Tento efekt vypadá fantasticky v aranžacích a navíc opticky zvětšuje interiér. Bude tedy skvělým dokončením pro malý prostor kuchyně nebo takový s netradičními tvary. 3D Tapety do kuchyně jsou ideální jako pozadí pro nábytekovou výstavbu. Barevný motiv v kombinaci s nábytkovými čelními panely dá interiéru neobyčejný charakter. Mezi 3D tapetami do kuchyně můžeme najít geometrické vzory stejně jako ty inspirované přírodou. Dekorace z fliželíny jsou charakteristické obrovským výběrem vzorů, takže si určitě každý najde něco, co mu vyhovuje.

Pro industriální stylové zařízení doporučujeme tapety připomínající cihlovou zeď nebo surový beton. Tato moderní tapeta bude skvělým završením aranžace. Pro moderní kuchyně může být ozdobena tapetou na fliželině v designovém, abstraktním koláži. Díky této dekoraci získáte dokončení kuchyňských stěn v nezaměnitelném stylu. Stojí za to hledat tapety ve specifickém stylu. V kolekci bimago můžete najít tapety ve stylu glamour, boho nebo art deco.

Bude tapeta vhodná pro klasický nebo rustikální styl? I do takového interiéru může být umístěna tapeta na stěně. Tradiční hnědý nábytek můžete kombinovat s jasným barevným schématem dekorace. Stačí najít produkty ve správném stylu, aby celý interiér měl soudržnou aranžaci. Rustikální kuchyňské tapety mohou mít drobný květinový vzor v světlém odstínu. Díky tomu bude naše interiér působit prostorněji. Tapety na fliželině lze umístit u jídelního stolu, zatímco v pracovní oblasti je vhodné tapetu na stěně chránit sklem. Tímto způsobem můžete snadno odstranit znečištění a tapeta bude odolná vůči vlhkosti a vysoké teplotě.

Tapeta do kuchyně místo dlaždic

Tapety do kuchyně jako alternativa k dlaždicím jsou rychlejším, levnějším a navíc dekorativně působivějším řešením. Výběr motivů na stěnových dekoracích je téměř neomezený, takže můžeme kuchyni ozdobit originálním a jedinečným způsobem. Pokud máme kuchyni propojenou s jídelnou, tapeta do kuchyně místo dlaždic dodá interiéru útulný charakter. Pokud chceme stejný vzor použít i v blízkosti nábytkového osazenstva, můžeme zvolit kuchyňskou tapetu za sklem. Díky skleněným panelům ochráníme tapetu před vlhkostí a nečistotami. Tímto způsobem získáme umývatelné tapety, které budeme snadno udržovat v čistotě. Umývatelné a odolné, průhledné materiály skvěle zvýrazní dekorativnost tapety. Díky tomuto řešení mohou být nejmodernější tapety součástí naší kuchyně.
Tapeta do kuchyně místo dlaždic působivě nahradí dlaždice, zejména pokud nechceme provádět zásadní rekonstrukci. Dekorativní design stěnové tapety můžeme umístit na celou stěnu nebo ji chránit skleněnými panely jen v klíčových oblastech. Tímto jednoduchým způsobem vytvoříme svůj snový design kuchyně.

Samolepící tapeta do kuchyně

Možnosti zdobení kuchyně pomocí tapety jsou skutečně velké. Tato dekorace nemusí být pouze na stěnách, ale také zdobit pracovní plochy, frenty nábytku nebo prostor mezi skříněmi. Pokud chceme jednoduchým způsobem změnit vzhled kuchyně, samolepící tapeta do kuchyně se skvěle osvědčí. Snadno se nanáší, vyrobena z kvalitních materiálů, pomůže nám změnit vzhled skříní. Díky této ozdobě můžeme sami provést proměnu místnosti. Jaká tapeta bude ideální? Stylový a elegantní vzor v nejkrásnějších barvách změní vzhled kuchyně a kuchyňského nábytku - tímto jednoduchým způsobem můžeme vytvořit aranzmá v provensálském stylu, industriálním nebo shabby chic. Tapety do kuchyně lze využít mnoha různými způsoby. Tapety na frentách nábytku, skříních nebo částech stěn umožní vytvoření vysněného aranžmá ve vašem interiéru. Tímto způsobem tapety osvěží vzhled nábytku a zakryjí jeho nedokonalosti. Toto řešení je nejen efektní, ale také ekonomické. Vyberte si kuchyňskou tapetu z našich produktů a změňte svou kuchyni.

Jaká tapeta do kuchyně?

Tapeta do kuchyně je jedním z ověřených způsobů pro rychlé a zároveň velmi účinné dokončení zařízení tohoto prostoru. Je to místo, kde nejen vaříme, ale také trávíme čas s našimi blízkými. Proto stojí za to postarat se o správné zařízení. Nejmodernější tapety na stěnu do kuchyně jsou s botanickými, geometrickými a kuchyňskými motivy. Kromě toho by tapety měly splňovat několik podmínek: musí být velmi trvanlivé, odolné proti nečistotám, snadno se čistit a snadno se nanášet na stěnu. Tuto poslední podmínku splňují například samolepící tapety do kuchyně. Obchod bimago nabízí široký výběr těchto tapet v různých vzorech a stylech - od moderních, minimalistických, přes boho až po industriální a abstraktní. Zajímavé je, že samolepící tapety do kuchyně můžete využít také v méně zřejmých a viditelných místech. Tato tapeta v kuchyni se hodí jako ozdoba šuplíků nebo skleněných skříněk v kuchyni. Můžete ji také použít v komoře, která často sousedí s místem přípravy jídel. Určitě najdete mezi našimi produkty vzory ideální pro každý interiér.

V kuchyni je také důležitá barevnost. Kuchyňský nábytek může být buď sladěný s tapetou nebo naopak kontrastovat s ní. Pokud chcete oživit hladké frenty nábytku, můžete si vybrat tapetu na plstlině s originálním vzorem. Barvy umožní osvěžit zařízení interiéru a dodat mu zcela nový rozměr. Tapeta s abstraktním vzorem nebo s krásnými květinami bude skvěle vypadat v takovém prostředí. Naopak v kuchyni ve skandinávském stylu hledáme střízlivé, jemné vzory. Geometrické tapety a moderní design se hodí do těchto interiérů. Pokud takovou dekoraci umístíme na velké stěny, nepřetížíme interiér. Tato tapeta na stěně bude skvěle ladit s zařízením ostatních místností bytu.

Tapeta do kuchyňského kouta a kuchyně v kanceláři

Stále častěji v bytech nemáme oddělený samostatný prostor na kuchyň. Kuchyňský kout propojený se salónem nebo jídelnou lze také zajímavě zařídit. Propojovacím prvkem dekorace stěn může být tapeta, která upozorní na rozdělení interiéru. Tato tapeta do kuchyně nemusí být snadno čistitelná, ani volba závislá na podmínkách v kuchyni. Na stěně mezi kuchyňským koutem a salónem si můžeme dovolit libovolnou dekoraci stěn, protože je to relativně bezpečný prostor. Obchod bimago připravil tapety, které jsou určeny do elegantních interiérů, a proto se skvěle hodí do kuchyňského kouta propojeného se salónem. Kuchyň nebo sociální místnost v kancelářích může být také ozdobena pomocí tapety. Mezi produkty určenými do kanceláří nechybí abstrakce, vzory inspirované stylem pop art nebo botanickými motivy. Tapety se také skvěle hodí do těchto interiérů.

Tapety na stěnu do kuchyně

Kuchyň a tapeta to není vždy zřejmá kombinace. Místo této zdobné stěny často volíme například dlaždice a kachlíky jako odolnější a trvanlivější dekorativní akcenty v kuchyni. Nic není vzdálenější od pravdy - demystifikujeme tapety v kuchyni. V naší nabídce najdete moderní tapety do kuchyně, které skvěle ozdobí stěny. V našem sortimentu najdete druhy tapet v různém stylu. Produkty od bimago jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů, takže s touto ozdobou budeme moci dlouho spokojeni. Produkty v moderním stylu skandinávském, moderním, stejně jako v stylu art deco nebo námořnickém najdete v naší galerii.

Tapeta do kuchyně

Tapety do kuchyně se vyznačují vysokou kvalitou a jejich vzory vypadají neuvěřitelně realisticky, efektně a elegantně. Pokud jste zamilovaní do východní kultury, sáhněte po těch s ornamenty, mandalami a barevnými mozaikami. Pokud máte rádi inspirace přírodou, můžete do tohoto interiéru umístit květiny, zvířata nebo krajiny. Naopak pro ty, kteří hledají neotřelá řešení, doporučujeme tapety v kuchyni, které velmi realisticky imitují cihly, beton nebo dřevo. Tato vzorová dekorace bude skvěle vypadat v každém prostoru, ať už je to dětský pokoj nebo jídelna. Pokud hledáte více inspirace pro zařízení interiéru ve svém domě nebo kanceláři, doporučujeme také tapety na stěny do různých místností a naše další produkty. Dekorace do dětského pokoje, tapety do haly, tapety do kuchyně nebo moderní tapety do obývacího pokoje naleznete v naší nabídce. Obchod bimago vám pomůže ozdobit každý interiér.