35% SLEVY NA OBRAZY

Akce platí do 18.06.2024

Obrazy kuchyně

Kuchyně je často nazývána srdcem domova, takže obrazy do kuchyně skvěle doplní uspořádání této důležité místnosti. Teplé barvy a kulinářské motivy na kuchyňských obrázcích dokonale zapadnou do místnosti plné rodinného tepla, chutných vůní a společného vaření. Co si můžete pověsit na stěnu kuchyně? Ve sbírce obrázků do kuchyně nechybí zahrnuje nápisy, ovoce, moderní vzory, drobné obrázky a triptychy s kávou a kořením. Podívejte se, jak obrazy v kuchyni pozitivně naladí vaši rodinu na celý den!


Obraz do kuchni - inspirace kulinářstvím

Kuchyně často bývá srdcem domova - místo, kde se členové rodiny nejčastěji setkávají a tráví čas během společných jídel. Proto je důležité, aby byla tato místnost zařízena příjemným designem, který nezapomíná na moderní motivy a krásné barvy. Pomocí obrazů na stěně můžete snadno změnit vzhled vaší kuchyně. Na našich stránkách najdete nápady na aranžace obrazů do kuchyně. Barevná dekorace přinese do interiéru úžasné barvy a oživí ho, dávají mu moderní vzhled. Obrazy na plátně do kuchyně mohou být tematicky spojeny s vařením - šťavnaté ovoce a zelenina, různobarevné koření a fotografie oblíbených jídel. Barevné kuchyňské obrazy budou skvělým doplňkem do interiéru. Také fotografie přírody, květin a nádherných krajinných snímků budou v této místnosti vypadat skvěle. Pohledy do kuchyně na louky, kvetoucí pole nebo venkovské scenérie se určitě osvědčí. Stylové obrazy do kuchyně můžete pověsit vedle kuchyňských skříněk nebo nad jídelním stolem. Zajímavými dekoracemi jsou také speciální obrazy do kuchyně s nápisy. "Bon appétit", "Kuchyně je srdcem domova" nebo "Začínám den kávou" jsou jen některé nápady na originální výzdobu kuchyňského interiéru. Stylové obrazy do moderní kuchyně s vtipným a/nebo kulinářským nápisem určitě zlepší náladu a dodají interiéru jedinečný charakter. 3D obrazy do kuchyně jsou na druhé straně určeny pro moderní prostory a lidi hledající nekonvenční dekorativní řešení.

Obrazy do kuchyně v rámečcích

Jedinečný obraz do kuchyně v rámečcích dodá interiéru elegantní charakter. Tento druh ozdoby je vhodný pro milovníky různých stylů. Zde je několik nápadů na výzdobu kuchyňskými obrazy, jak pro moderní kuchyně, tak pro tradiční interiéry:

 • Moderní obrazy na stěnu do kuchyně jsou minimalistické grafiky s kulinářskými motivy nebo nápisy. Obrazy do kuchyně s kávou jsou také zajímavým dekorativním motivem pro tuto místnost. Tyto vzory určitě přidají eleganci do minimalistické kuchyňské výbavy.
 • Pokud máte nábytek v rustikálním stylu, obraz v rámečcích skvěle doplní tuto aranžaci. Krajiny, květiny a fotografie přírody určitě budou ladit s takovým interiérem. Obrazy v rámečcích ve formě triptyku udělají z rustikální kuchyně nádhernou stěnnou výzdobu.
 • Motivy přírody a bylin na plátně budou také ideálně ladit s provensálským stylem kuchyně. Obrazy do kuchyně s tímto tématem skvěle ladí s jasným kuchyňským nábytkem a motivy z jižní Francie.
 • Vintage kuchyně mohou čerpat inspiraci z různých období a dokonce je mohou kombinovat. Vzniká tak zajímavý interiér, ve kterém lze kombinovat různé dekorace. Obrazy do kuchyně na stěnu v tomto stylu mohou zobrazovat statickou přírodu v moderním provedení nebo abstraktní vzory. Z několika malých obrazů s podobným motivem lze vytvořit zajímavou kompozici na stěně. Obrazy do kuchyně ve formě triptyku budou skvělou dekorací nad jídelním stolem - rozjasní prostor barvami a budou vhodně vystaveny.
 • Pokud máte obavy z vlhkosti, zvažte skleněný obraz do kuchyně, který odolává páře.
 • Kuchyně ve venkovském stylu odkazuje na venkovský dům a inspiraci přírodou. Malé obrazy do kuchyně mohou zobrazovat bylinky, zeleninu a ovoce. Dřevo, kámen a rostlinstvo pomáhají vytvořit takový interiér. Pokud jde o obrazy na stěnu do kuchyně, jednoduchý rám a vintage motivy skvěle ladí s ostatním nábytkem a dekoracemi.

Kuchyňské obrazy - originální stěnné dekorace

Pokud má vaše kuchyně moderní styl, můžete si vybrat různé motivy na obrazech. Moderní nábytek nabízí nadčasovou eleganci, a proto lze pomocí dalších dekorací úplně změnit vzhled našeho prostoru. Obrazy na stěně do kuchyně mohou souviset s kulinářstvím - kávou, ovocem nebo bylinkami budou vypadat krásně na zdi. Pokud však upřednostňujete dekorace s více univerzálním charakterem, můžete si vybrat abstraktní vzory. Vertikální obrazy do kuchyně vám také pomohou vytvořit dojem většího prostoru. Tyto motivy jsou zajímavé svým stylem a nádhernými barvami a určitě dodají vašemu prostoru zajímavý charakter. Dalším motivem pro obrazy, které budou do kuchyně pasovat, jsou krajiny a květiny. Inspirace přírodou nikdy nevyjde z módy a takové stěnné dekorace vnášejí do prostoru úžasné barvy.

Kuchyňské obrazy s nápisy

Moderní a stylové obrazy s nápisy jistě oživí kuchyň, jídelnu nebo restaurace. Vtipné nápisy spojené s vařením, kávou a kuchyní jsou určeny pro milovníky nekonvenčních dekorací. Obrazy na stěně do kuchyně lze kombinovat, vytvářet zajímavé aranžmá. Obrazy s nápisy budou ladit s moderním, skandinávským a pop artovým stylem kuchyní. Díky jejich univerzálnímu designu můžete kombinovat tyto dekorace s jinými vzory ve formě triptyků. Taková stěnní galerie bude vypadat úžasně na zdi kuchyně nebo jídelny. Obraz s nápisem je také skvělým nápadem na dárek na různé příležitosti. Tato dekorace jistě potěší obdarovanou osobu a usnadní jí zařízení své kuchyně.

Obrazek do kuchyně

Nejste si jisti, jaký obrazek do kuchyně vybrat? Není to žádný problém, rádi vám pomůžeme udělat dobré rozhodnutí. Můžete jednoduše projít celou kolekci bimago a vybrat si ty obrázky do kuchyně, které vás nejvíce zaujmou. Navrhneme vám tedy nápady, které vám padly do oka, a nebudete riskovat, že se jimi brzy omrzíte. Můžete také zvážit, jakou barevnou verzi preferujete, a podle toho vybírat naše obrázky do kuchyně. Tím vytvoříte souvislý celek s dominantními barvami v místnosti. Vytvoříte tím harmonickou atmosféru. V našem sortimentu je k dispozici mnoho produktů, takže si určitě vyberete.

Co pověsit na stěnu v kuchyni?

Je to trochu překvapující, ale mnoho lidí neví, co pověsit na stěnu v kuchyni. Jsou lidé, kteří si myslí, že to není vhodné místo pro umístění obrazů, ale proč ne? Stěnné dekorace v kuchyni jsou téměř nezbytné, protože dělají interiér elegantní, útulný a atmosférický. Obrazy do kuchyně jsou skvělou volbou, a dostupné produkty v našem obchodě to potvrzují. Dokonale doplňují prázdný prostor na zdi. Samozřejmě nemusíte volit motivy, které se opakují v jiných částech domu, jako jsou například lesní krajiny. Nabízíme mnoho vzorů spojených s jídlem, které skvěle zapadnou do charakteru takového prostoru. Tendencí je také umisťování nápisů do kuchyně. Zajímavé citáty budou originálním oživením aranžace a přinesou moderní nádech. Nápis v kuchyni je osvědčený způsob, jak vytvořit personalizovaný interiér přizpůsobený vaší osobnosti nebo koníčku.

Moderní obrazy do kuchyně

Když slyšíte: obrazy do kuchyně, co si představíte? Pravděpodobně dekorace zobrazující různé koření, hotová jídla nebo vybrané potraviny, například citrusy nebo jiné barevné ovoce. Tyto standardní dekorační prvky do takového prostoru máme také v nabídce. Ale nemusíte se omezovat pouze na takové motivy. Nabízíme také jiné, moderní obrazy do kuchyně. Nezáleží na tom, který motiv vás osloví, u každého si sami určíte správnou velikost. Tím se vyhnete riziku, že obdržíte obraz, který je buď příliš velký, nebo příliš malý. Také si můžete vybrat techniku, ve které má být dekorace provedena. Mnoho produktů nabízí standardní možnosti, jako je tisk na plátno a premium, ale u některých produktů najdete také možnosti, jako je například malovaný obraz. Jak vidíte, nový obraz na stěnu do kuchyně si přizpůsobíte svým preferencím.

Triptyk do kuchyně

Máte v kuchyni hodně volného místa k využití? Prázdné stěny nejen nevypadají moc dobře, ale také mohou negativně ovlivňovat náladu v místnosti. Pokud chcete využít dostupný prostor kreativním způsobem, vsaďte na triptyk. Jedná se o obraz složený z tří částí, který vypadá velmi zajímavě. Do nabídky jsme zahrnuli spoustu těchto nabídek, určitě si je všechny prohlédněte. Triptyk do kuchyně může mít uspořádání buď vertikální, nebo horizontální, rozhodnutí je na vás. Pokud pečlivě prozkoumáte nabídku obchodu bimago, uvidíte také obrazy složené z více prvků, až 5 nebo 6. Kombinujte je s rostlinami v květináčích a zjistíte, že výsledek je úžasný! Vaše kuchyně se stane opravdovým srdcem domova, kde celá rodina ráda tráví čas - nejen při jídle, ale také při konverzacích a odpočinku. Snažte se vybírat obrazy tak, aby byly doplňkem aranžace, a ne jejím hlavním prvkem. Neměly by převládat nad celým vybavením místnosti. Vyvarujte se také nadměrnému množství různých drobností, jako jsou dekorativní vázy, sošky, mísy atd., protože vás rychle budou rušit.

Hledáte více možností na změnu kuchyňského zařízení? Pokud ano, podívejte se na naše fototapety do kuchyně nebo tapety do kuchyně. Tyto produkty vám umožní do interiéru vnést zajímavou barevnost. Navíc máte spoustu možností, jak ozdobit interiér fototapetami a tapetami. Mohou zdobit například jídelní část u stolu nebo být instalovány za skleněnými panely mezi skříněmi. Na druhou stranu, plakáty do kuchyně mohou spolu s obrazy tvořit součást větší stěnné galerie. Objevte produkty od bimago a ozdobte svou kuchyni způsobem, který vás ohromí.

Kuchyně je často nazývána srdcem domova, takže obrazy do kuchyně skvěle doplní uspořádání této důležité místnosti. Teplé barvy a kulinářské motivy na kuchyňských obrázcích dokonale zapadnou do místnosti plné rodinného tepla, chutných vůní a společného vaření. Co si můžete pověsit na stěnu kuchyně? Ve sbírce obrázků do kuchyně nechybí zahrnuje nápisy, ovoce, moderní vzory, drobné obrázky a triptychy s kávou a kořením. Podívejte se, jak obrazy v kuchyni pozitivně naladí vaši rodinu na celý den!

Obraz do kuchni - inspirace kulinářstvím

Kuchyně často bývá srdcem domova - místo, kde se členové rodiny nejčastěji setkávají a tráví čas během společných jídel. Proto je důležité, aby byla tato místnost zařízena příjemným designem, který nezapomíná na moderní motivy a krásné barvy. Pomocí obrazů na stěně můžete snadno změnit vzhled vaší kuchyně. Na našich stránkách najdete nápady na aranžace obrazů do kuchyně. Barevná dekorace přinese do interiéru úžasné barvy a oživí ho, dávají mu moderní vzhled. Obrazy na plátně do kuchyně mohou být tematicky spojeny s vařením - šťavnaté ovoce a zelenina, různobarevné koření a fotografie oblíbených jídel. Barevné kuchyňské obrazy budou skvělým doplňkem do interiéru. Také fotografie přírody, květin a nádherných krajinných snímků budou v této místnosti vypadat skvěle. Pohledy do kuchyně na louky, kvetoucí pole nebo venkovské scenérie se určitě osvědčí. Stylové obrazy do kuchyně můžete pověsit vedle kuchyňských skříněk nebo nad jídelním stolem. Zajímavými dekoracemi jsou také speciální obrazy do kuchyně s nápisy. "Bon appétit", "Kuchyně je srdcem domova" nebo "Začínám den kávou" jsou jen některé nápady na originální výzdobu kuchyňského interiéru. Stylové obrazy do moderní kuchyně s vtipným a/nebo kulinářským nápisem určitě zlepší náladu a dodají interiéru jedinečný charakter. 3D obrazy do kuchyně jsou na druhé straně určeny pro moderní prostory a lidi hledající nekonvenční dekorativní řešení.


Obrazy do kuchyně v rámečcích

Jedinečný obraz do kuchyně v rámečcích dodá interiéru elegantní charakter. Tento druh ozdoby je vhodný pro milovníky různých stylů. Zde je několik nápadů na výzdobu kuchyňskými obrazy, jak pro moderní kuchyně, tak pro tradiční interiéry:

 • Moderní obrazy na stěnu do kuchyně jsou minimalistické grafiky s kulinářskými motivy nebo nápisy. Obrazy do kuchyně s kávou jsou také zajímavým dekorativním motivem pro tuto místnost. Tyto vzory určitě přidají eleganci do minimalistické kuchyňské výbavy.
 • Pokud máte nábytek v rustikálním stylu, obraz v rámečcích skvěle doplní tuto aranžaci. Krajiny, květiny a fotografie přírody určitě budou ladit s takovým interiérem. Obrazy v rámečcích ve formě triptyku udělají z rustikální kuchyně nádhernou stěnnou výzdobu.
 • Motivy přírody a bylin na plátně budou také ideálně ladit s provensálským stylem kuchyně. Obrazy do kuchyně s tímto tématem skvěle ladí s jasným kuchyňským nábytkem a motivy z jižní Francie.
 • Vintage kuchyně mohou čerpat inspiraci z různých období a dokonce je mohou kombinovat. Vzniká tak zajímavý interiér, ve kterém lze kombinovat různé dekorace. Obrazy do kuchyně na stěnu v tomto stylu mohou zobrazovat statickou přírodu v moderním provedení nebo abstraktní vzory. Z několika malých obrazů s podobným motivem lze vytvořit zajímavou kompozici na stěně. Obrazy do kuchyně ve formě triptyku budou skvělou dekorací nad jídelním stolem - rozjasní prostor barvami a budou vhodně vystaveny.
 • Pokud máte obavy z vlhkosti, zvažte skleněný obraz do kuchyně, který odolává páře.
 • Kuchyně ve venkovském stylu odkazuje na venkovský dům a inspiraci přírodou. Malé obrazy do kuchyně mohou zobrazovat bylinky, zeleninu a ovoce. Dřevo, kámen a rostlinstvo pomáhají vytvořit takový interiér. Pokud jde o obrazy na stěnu do kuchyně, jednoduchý rám a vintage motivy skvěle ladí s ostatním nábytkem a dekoracemi.

Kuchyňské obrazy - originální stěnné dekorace

Pokud má vaše kuchyně moderní styl, můžete si vybrat různé motivy na obrazech. Moderní nábytek nabízí nadčasovou eleganci, a proto lze pomocí dalších dekorací úplně změnit vzhled našeho prostoru. Obrazy na stěně do kuchyně mohou souviset s kulinářstvím - kávou, ovocem nebo bylinkami budou vypadat krásně na zdi. Pokud však upřednostňujete dekorace s více univerzálním charakterem, můžete si vybrat abstraktní vzory. Vertikální obrazy do kuchyně vám také pomohou vytvořit dojem většího prostoru. Tyto motivy jsou zajímavé svým stylem a nádhernými barvami a určitě dodají vašemu prostoru zajímavý charakter. Dalším motivem pro obrazy, které budou do kuchyně pasovat, jsou krajiny a květiny. Inspirace přírodou nikdy nevyjde z módy a takové stěnné dekorace vnášejí do prostoru úžasné barvy.

Kuchyňské obrazy s nápisy

Moderní a stylové obrazy s nápisy jistě oživí kuchyň, jídelnu nebo restaurace. Vtipné nápisy spojené s vařením, kávou a kuchyní jsou určeny pro milovníky nekonvenčních dekorací. Obrazy na stěně do kuchyně lze kombinovat, vytvářet zajímavé aranžmá. Obrazy s nápisy budou ladit s moderním, skandinávským a pop artovým stylem kuchyní. Díky jejich univerzálnímu designu můžete kombinovat tyto dekorace s jinými vzory ve formě triptyků. Taková stěnní galerie bude vypadat úžasně na zdi kuchyně nebo jídelny. Obraz s nápisem je také skvělým nápadem na dárek na různé příležitosti. Tato dekorace jistě potěší obdarovanou osobu a usnadní jí zařízení své kuchyně.

Obrazek do kuchyně

Nejste si jisti, jaký obrazek do kuchyně vybrat? Není to žádný problém, rádi vám pomůžeme udělat dobré rozhodnutí. Můžete jednoduše projít celou kolekci bimago a vybrat si ty obrázky do kuchyně, které vás nejvíce zaujmou. Navrhneme vám tedy nápady, které vám padly do oka, a nebudete riskovat, že se jimi brzy omrzíte. Můžete také zvážit, jakou barevnou verzi preferujete, a podle toho vybírat naše obrázky do kuchyně. Tím vytvoříte souvislý celek s dominantními barvami v místnosti. Vytvoříte tím harmonickou atmosféru. V našem sortimentu je k dispozici mnoho produktů, takže si určitě vyberete.

Co pověsit na stěnu v kuchyni?

Je to trochu překvapující, ale mnoho lidí neví, co pověsit na stěnu v kuchyni. Jsou lidé, kteří si myslí, že to není vhodné místo pro umístění obrazů, ale proč ne? Stěnné dekorace v kuchyni jsou téměř nezbytné, protože dělají interiér elegantní, útulný a atmosférický. Obrazy do kuchyně jsou skvělou volbou, a dostupné produkty v našem obchodě to potvrzují. Dokonale doplňují prázdný prostor na zdi. Samozřejmě nemusíte volit motivy, které se opakují v jiných částech domu, jako jsou například lesní krajiny. Nabízíme mnoho vzorů spojených s jídlem, které skvěle zapadnou do charakteru takového prostoru. Tendencí je také umisťování nápisů do kuchyně. Zajímavé citáty budou originálním oživením aranžace a přinesou moderní nádech. Nápis v kuchyni je osvědčený způsob, jak vytvořit personalizovaný interiér přizpůsobený vaší osobnosti nebo koníčku.

Moderní obrazy do kuchyně

Když slyšíte: obrazy do kuchyně, co si představíte? Pravděpodobně dekorace zobrazující různé koření, hotová jídla nebo vybrané potraviny, například citrusy nebo jiné barevné ovoce. Tyto standardní dekorační prvky do takového prostoru máme také v nabídce. Ale nemusíte se omezovat pouze na takové motivy. Nabízíme také jiné, moderní obrazy do kuchyně. Nezáleží na tom, který motiv vás osloví, u každého si sami určíte správnou velikost. Tím se vyhnete riziku, že obdržíte obraz, který je buď příliš velký, nebo příliš malý. Také si můžete vybrat techniku, ve které má být dekorace provedena. Mnoho produktů nabízí standardní možnosti, jako je tisk na plátno a premium, ale u některých produktů najdete také možnosti, jako je například malovaný obraz. Jak vidíte, nový obraz na stěnu do kuchyně si přizpůsobíte svým preferencím.

Triptyk do kuchyně

Máte v kuchyni hodně volného místa k využití? Prázdné stěny nejen nevypadají moc dobře, ale také mohou negativně ovlivňovat náladu v místnosti. Pokud chcete využít dostupný prostor kreativním způsobem, vsaďte na triptyk. Jedná se o obraz složený z tří částí, který vypadá velmi zajímavě. Do nabídky jsme zahrnuli spoustu těchto nabídek, určitě si je všechny prohlédněte. Triptyk do kuchyně může mít uspořádání buď vertikální, nebo horizontální, rozhodnutí je na vás. Pokud pečlivě prozkoumáte nabídku obchodu bimago, uvidíte také obrazy složené z více prvků, až 5 nebo 6. Kombinujte je s rostlinami v květináčích a zjistíte, že výsledek je úžasný! Vaše kuchyně se stane opravdovým srdcem domova, kde celá rodina ráda tráví čas - nejen při jídle, ale také při konverzacích a odpočinku. Snažte se vybírat obrazy tak, aby byly doplňkem aranžace, a ne jejím hlavním prvkem. Neměly by převládat nad celým vybavením místnosti. Vyvarujte se také nadměrnému množství různých drobností, jako jsou dekorativní vázy, sošky, mísy atd., protože vás rychle budou rušit.

Hledáte více možností na změnu kuchyňského zařízení? Pokud ano, podívejte se na naše fototapety do kuchyně nebo tapety do kuchyně. Tyto produkty vám umožní do interiéru vnést zajímavou barevnost. Navíc máte spoustu možností, jak ozdobit interiér fototapetami a tapetami. Mohou zdobit například jídelní část u stolu nebo být instalovány za skleněnými panely mezi skříněmi. Na druhou stranu, plakáty do kuchyně mohou spolu s obrazy tvořit součást větší stěnné galerie. Objevte produkty od bimago a ozdobte svou kuchyni způsobem, který vás ohromí.