-50% na vybrané produkty

Akce platí do 18.06.2024

O nás

Kdybyste se k nám připojili v roce 2004, kdy jsme se poprvé pustili do práce na Bimagu, naši kancelář byste nepoznali. Nejen proto, že se nacházel v bytě babičky zakladatele firmy. Nechyběly ani davy lidí nebo obří tiskárny. Místo toho tam byli tři mladí umělci a plán, jak napravit svět ... no, nebo ho alespoň trochu zkrášlit. Vlastnoručně jsme namalovali své první obrazy, pověsili je na zeď, aby uschly, a zařídili jejich odvoz do zahraničí - k velkému překvapení místních obyvatel, kteří nebyli zvyklí na to, že hned vedle je malířský ateliér.

Najednou přišel okamžik, kdy se objednávky začaly hrnout jedna za druhou. Výroba byla plánována měsíc dopředu a malíři tvrdě pracovali po nocích, podporováni pizzou a dobrým slovem logistů, kteří poblíž připravovali balíčky. Pak přišla doba prvních tiskáren. Byli jsme jako děti rádi, když jsme navrhovali vzory pro digitální obrazy nebo fotografie! Abychom našli místo pro nové zařízení (počátky našeho technologického parku), osm měsíců po zahájení provozu jsme se přestěhovali na nové místo. Nebylo to naše poslední stěhování a plocha našich kanceláří a hal se již téměř zdesetinásobila.

Foto: Kouzlo vzpomínek - takhle jsme začínali v roce 2004.
Foto: Záběr z našeho malířského ateliéru. Práce je v plném proudu!
foto: Oddělení designu v práci. Na stěnách kanceláří - fototapety bimago jsou povinné! :)
foto: Technologický park bimago.

Již v den zahájení činnosti firmy byl tým mezinárodní. Díky tomu se naše perspektiva nikdy neomezovala pouze na jednu zemi. Mysleli jsme šířeji! Většina obrazů z Bimaga zpočátku putovala do domácností našich německých sousedů. Dnes bimago podporuje 9 jazykových verzí pro 15 zemí a naše dekorace byly dodány celkem do 52 zemí světa. Byly to docela vzdálené země – Brazílie nebo třeba Kongo. Náš soukromý rekord je ale balík, který ujel až 14 000 km, aby se dostal k zákazníkovi z Austrálie.

Ušli jsme dlouhou cestu od startupu v malém bytě k mezinárodní společnosti s globální působností. V roce 2021 tvoří tým bimago až 336 lidí, kteří pracují v kancelářích a halách o celkové ploše přes 7 100 m^2! Připravili jsme pro vás přes 30 000 originálních vzorů a naše tiskárny už jen čekají, až z nich vytisknou obráz, fototapetu, plakát nebo malbu podle čísel. Doufáme, že v bimago najdete dekoraci pro Váš domov a přidáte se ke skupině našich spokojených zákazníků!

Originální vzory a techniky

Ručně malovaný obraz nebo vyrobený technikou speciálně vytvořenou společností bimago: Premium Print - a s originálními návrhy talentovaných grafických designérů.

S každým si rozumíme

Mluvíte pouze švédsky? Buďte si jisti, že najdeme společnou řeč! Hovoříme až devíti jazyky - včetně švédštiny, portugalštiny nebo holandštiny.

Obchod, kterému můžete věřit

V bimago nakupujete bezpečně, jste chráněni šifrováním SSL. Máte také až 30 dní na vrácení zboží, odeslání osvědčeným kurýrem... A plnou podporu našeho zákaznického servisu!

Doručení do jakékoli země na světě

Dosud jsme naše produkty dodali do 52 zemí. Tento počet Vám rádi navýšíme - kde si chcete objednávku vyzvednout?