Fototapeta

Fototapeta je skvělý způsob, jak vytvořit výraznou a poutavou dekoraci stěn, která vnese do místnosti zcela novou atmosféru a zároveň umožní zakrýt drobné nerovnosti a nedokonalosti stěn. Fototapety na zeď ideální pro vás: Každý vzor je k dispozici v několika velikostech, takže je snadné přizpůsobit formát rozměrům vaší stěny. Můžete se také rozhodnout, zda dáte přednost tradiční vliesové fototapetě, nebo samolepicí fototapetě. Objevte nástěnné fototapety bimago pro módní proměnu interiéru.


Moderní fototapety

Ohromující barvy a originální vzory jsou charakteristiky fototapet na míru od bimago. V našem obchodě najdete nejmodernější vzory ve stylu skandinávském, glamour, minimalistickém nebo boho. Díky fototapetám na zeď od bimago snadno ozdobíte svůj interiér doma či v kanceláři. Mezi našimi produkty naleznete nejkrásnější fotografie měst, krajiny z celého světa, barevné květiny, abstraktní motivy a moderní vzory, stejně jako vzory určené pro mládež a děti. Jasné rozdělení kategorií umožní rychle najít oblíbené motivy.

Milovníci moderního stylu i více klasických aranžmá mohou najít něco pro sebe. Na více než 2000 vzorech fototapet nechybí dekorace v různých barvách. Monochromatické stěnové fototapety ideální pro minimalistické loftové interiéry, vzory inspirované etnickým uměním pro boho styl v obývacím pokoji nebo romantické květiny na fototapetě, které perfektně zapadnou do stylu shabby chic – to všechno naleznete v bimago. Ale to není vše, mezi stěnovými fototapetami jsou také moderní, autorské vzory navržené našimi designéry. Zajímavé fototapety v galerii bimago jsou například vzory imitující přírodní materiály jako beton a dřevo, dekorace připomínající zeď ze kamene nebo dřevěných prken. Tyto vzory skvěle vypadají vedle obrazů a fotografií. Fototapety umožní za nízkou cenu proměnit bytový prostor bez větší rekonstrukce.

Fototapety na míru

Fototapeta na míru je produkt, který je přizpůsoben vašim potřebám. V našem obchodě můžete objednat každý z vzorů v jednom ze sedmi rozměrů. Pro prostorné místnosti jako je kancelář, hala nebo obývací pokoj bude ideální fototapeta o rozměru 450 na 315 cm. Tato dekorace úspěšně změní vzhled místnosti. Digitální tisk na moderním zařízení zajistí, že i při takovém rozměru budou rozlišení a barvy na fototapetě perfektní. Pro ty, kteří hledají menší rozměry fototapet, doporučujeme vzory ve velikosti 250x175 cm. Tato fototapeta bude ideální k umístění za hlavovým čelem postele v ložnici nebo za pohovkou v obývacím pokoji. Nejmenší z rozměrů fototapet (150x105 cm) může sloužit jako plakát či obraz zavěšený na úrovni očí, oživí aranžaci jakéhokoli interiéru. Fototapety na míru v obchodě bimago jsou také dostupné ve verzi samolepící. Tento formát umožní snadnou a bezpečnou montáž i na místech s obtížným přístupem.

Fototapeta na flízové podložce

Lze fototapety na zeď použít v libovolném pokoji? Odpovídáme ano - fototapety vyrobené z flízu umožňují dosáhnout hladkých stěn bez stop nerovností. Fototapeta na flízové podložce je extrémně snadná na montáž, což nám umožňuje přilepit ji na zeď sami. V našem obchodě jsou jak fototapety, tak klasické tapety vyrobené z tohoto materiálu.

Na fázi zakládání fototapety na zeď nás čeká příjemné překvapení - pro nalepení těchto ozdob stačí natřít lepidlem plochu stěny. Dokud lepidlo není zcela suché, můžeme chyby při lepení upravit. Flíz je materiál odolný proti znečištění, a proto mohou být výrobky z tohoto materiálu použity jako dekorace do kuchyně nebo haly. Flízové fototapety jsou doporučovány do bytů, které mají nerovné stěny. Flíz patří mezi materiály ze syntetických polyesterových vláken, která mu dodávají pružnost. Díky tomu se tato fototapeta skvěle hodí především na sádrokartonové stěny, zakrývajíc nerovnosti. Kromě toho je flíz materiálem, který tlumí zvuk a poskytuje tepelnou izolaci. Z tohoto důvodu se fototapeta ve velkém rozměru vyrobena z tohoto materiálu skvěle hodí do větších místností. Jestliže hledáte moderní a originální stěnovou dekoraci, je fototapeta pro vás. Jednoduchá montáž umožňuje fototapetu sami přilepit na zeď, což je nespornou výhodou těchto výrobků.

Levné samolepící fototapety

Novinkou v našem obchodě jsou také samolepící flízové fototapety, které stačí přilepit na zeď. Tato úprava umožní dekorovat místa, která jsou obtížně dostupná. Vysoké místnosti, skloněné stěny, půdní prostory, okolí oken a nábytku – samolepící fototapeta bude ideální v takovém prostoru. Před přilepením je vhodné vyměřit a vystřihnout vhodný kus fototapety, následně ji stačí přilepit a vyrovnat povrch. Každá z fototapet z našeho obchodu může být objednána ve verzi samolepící i tradiční. Vysoká kvalita tisku HD a snadná montáž zajistí, že taková ozdoba jistě bude úspěšným nákupem.

Nejkrásnější fototapety na míru

Fototapeta je velkoformátová dekorace, která našemu domu dodá jedinečnou atmosféru. Kvalitní tisk fotografie s krásným krajinářstvím, oblíbeným městem nebo barevným motivem nám pomůže vytvořit efektní interiér. V obchodě bimago najdete široký výběr fototapet na míru, které jednoduše přizpůsobíte své stěně. Naše fototapety jsou k dispozici v několika rozměrech, nejmenší z nich je 150 na 115 cm. Tento rozměr se ideálně hodí jako stěnová dekorace nad nábytkem, umístěná na úrovni očí. Naopak fototapeta na zakázku v největším rozměru bude dekorací zaujímající celou plochu stěny. Taková efektní ozdoba dá interiéru moderní vzhled. Ve větších rozměrech se skvěle hodí fototapety s zajímavým vzorem, například barevnými geometrickými tvary nebo uměleckými kolážemi. Na druhé straně větší rozměry fototapet mohou zobrazovat klasickou krajinu. Ať už je to New York, Paříž nebo majestátní Tatry - v bimago najdete mnoho inspirací. Světové mapy, moderní abstrakce a panorámy měst jsou vzory, které se skvěle hodí jako fototapety do kanceláře. Zveme vás k prohlédnutí kolekce levných fototapet v několika dostupných rozměrech.

Fototapeta na zakázku

Samolepící fototapety neznamenají jen jednodušší montáž a možnost posunutí a úprav, ale také snadné odstranění a výměnu za jiný vzor. Rychle a samostatně změníte své interiéry! Pokud hledáte fototapety přizpůsobené vašim potřebám, v obchodě bimago jistě najdete to, co hledáte. V naší nabídce můžete najít výběr fototapet na míru, které budou perfektně zapadat do vašeho interiéru. Při objednávce fototapety doporučujeme vybrat sadu příslušenství, takže po přijetí zásilky budete moci ihned začít s proměnou svých interiérů.

Stěnové fototapety

Pokud chcete umístit zajímavou stěnovou dekoraci do kuchyně, doporučujeme barevné fototapety na zakázku s kulinářskými motivy. V kolekci fototapet do kuchyně jsme se nechali inspirovat uměleckou stránkou pokrmů, ovoce a aromatické kávy. Na druhou stranu do ložnice doporučujeme fototapetu v tlumených barvách a jemných vzorech. Díky takové fototapetě vznikne útulný prostor, kde si budete moci odpočinout. Na stránkách můžete najít více vzorů fototapet do ložnice. Fototapeta do obývacího pokoje může být trochu odvážnější - geometrické vzory, abstraktní motiv nebo krajina s výhledem na Manhattan. V našem obchodě také nechybí fototapety do dětského nebo nastavenického pokoje. Pro mladistvé doporučujeme fototapety graffiti - stěnové dekorace inspirované street artem. Na druhé straně fototapety pro děti nás přenesou do barevného světa oblíbených pohádek a zvířat. V našem obchodě najdete obrovský výběr levných fototapet v několika rozměrech na stěnu, proto vás zveme k prohlédnutí kolekce bimago!

Fototapety na flízelině

Fototapety si udržují svou neklesající popularitu a představují zajímavou alternativu k tapetám. Nejen široký výběr vzorů dělá tuto dekoraci tak oblíbenou mezi zákazníky. Flízové fototapety se vyznačují výraznými barvami a odolností proti nečistotám, díky čemuž si jich budeme moci užívat mnoho let. Nízká cena a možnost samostatné montáže umožní rychle a snadno proměnit naše prostory. Výběr fototapet na flízelině, včetně samolepící verze, je rozsáhlý, proto vás zveme k prohlédnutí našich autorských kolekcí s různými motivy a v nejmodernějších barvách.

Stěnové fototapety dokáží změnit perspektivu místnosti. Doporučujeme kolekci 3D fototapet, která obsahuje vzory, které pomohou zvětšit a zesvětlit interiér. Pro ty, kteří hledají moderní fototapety do konkrétních místností, doporučujeme kolekci fototapet do obývacího pokoje, díky nimž snadno změníte svůj obývací pokoj. V galerii bimago můžete najít také kolekce určené různým místnostem. Stejně tak pro děti nebo nastaveníkům můžete najít zajímavé vzory. Fototapety na míru jsou cenově atraktivními dekoracemi, které vycházejí z nejnovějších trendů. Široké možnosti aranžování, včetně možnosti kombinace s tapetami, znamenají, že fototapety nesou v sobě obrovský dekorační potenciál. Zveme vás, abyste si prohlédli naši bohatou nabídku různých kategorií fototapet.

Fototapety nejen na zeď

Fototapety nemusí být jen stěnovou dekorací, stejně dobře se dají přilepit i na jiné povrchy. Foto tapety s úspěchem ozdobí nábytek, stoly nebo stolky. Zbytky po fototapetách lze dokonce použít jako obal na dárek. Na našem blogu radíme, jak lze kreativně využít fototapety. Podívejte se na proměnu stolku pomocí fototapety nebo najděte inspiraci na jiné využití našich fototapet.

Originální vzory stěnových fototapet

Rozmanitá kolekce v obchodě bimago znamená, že každý najde to pravé. Fototapety do dětského pokoje a dalších místností lze najít v dedikovaných kolekcích. Kromě toho jsou naše vzory rozděleny podle stylu. Jednotlivé produkty se budou hodit jak k moderním interiérům, tak i k více klasickým místnostem. Stěnové fototapety mají nejen estetickou hodnotu, ale také zakrývají nedokonalosti stěn. Doporučujeme moderní fototapety do obývacího pokoje. Originální vzory dodají inter

W pokoju dziecka mogą znaleźć się nie tylko kolorowe zwierzątka czy postacie z bajek, ale také dech beroucí krajiny na fototapetách. Tato nabídka potěší milovníky cestování a kouzelných koutů. Zato fototapeta ve stylu scandi boho bude vypadat skvěle v interiéru romantické ložnice nebo dívčího pokoje. Uklidněná barevnost bude ideálním pozadím pro světlý nábytek.

Prostory jako předsíň nebo chodba jsou obtížně zařaditelné. Stěnová fototapeta v takovém prostoru by měla odrážet výzdobu domu a zároveň nezahlcovat interiér. Květiny na zdi, geometrické motivy nebo abstraktní vzory v světlých barvách se skvěle hodí do předsíně, chodby nebo na chodbu. Moderní fototapety se střídmými vzory mohou být skvělým pozadím pro každý pokoj.

Pro ty, kteří hledají francouzský šarm, doporučujeme provence fototapety. Tyto vzory budou skvěle vypadat v každém interiéru. S nimi můžete ozdobit celou zeď v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnici. Kombinace rustikálních motivů s francouzskou přírodou je také skvělým řešením pro kavárny nebo restaurace.

Fototapety pro odvážné aranžmá

V obchodě bimago máme také návrhy na dekorace, které ohromí a způsobí, že nelze jít okolo nich lhostejně. Průmyslové, futuristické nebo fantasy fototapety mají silnou barevnost, originální motivy a inspiraci modernistickým uměním. Tyto návrhy doporučujeme lidem, kteří mají rádi odvážné interiérové aranžmá nebo chtějí velké změny ve svém prostředí. Dětský pokoj bude skvělým místem pro přidání zvláštního vzhledu s fantasy fototapetou. Jednorožci, dinosauři nebo kouzelné krajiny jistě potěší milovníky originálních dekorací.

V loftovém stylu sousedí hrubé materiály jako cihla nebo beton se stylovým nábytkem, kovovými prvky a náladovým osvětlením. Průmyslové fototapety umožní dokončit takovou výzdobu. V kolekci můžete najít produkty vhodné do každé místnosti. V ložnici budou skvěle vypadat vzory s imitací betonu nebo fotografie z města, zatímco v obývacím pokoji můžete zvolit fototapetu v modrých barvách nebo s průmyslovým krajinou.

Stejně odvážné jsou také futuristické fototapety. Inovativní nápady na stěnovou výzdobu změní místnost úžasným způsobem. Fototapeta ve futuristickém stylu je vyznačena neobvyklým designem a efektním vzhledem. Tento design změní vzhled každé místnosti. V této kolekci najdete fototapetu s 3D efektem. Tento vzor na zdi umožní opticky zvětšit interiér.

Dekorace stěn s fototapetami nebyla nikdy tak jednoduchá. Obrovská rozmanitost produktů, dostupnost samolepicích vzorů a široký výběr rozměrů produktů znamenají, že máme neomezené možnosti pro využití fototapet pro změnu našeho bytu, kanceláře nebo prostoru. Navštivte bimago a prohlédněte si naši kolekci, ve které najdete tisíce neobvyklých stěnových dekorací ve velkém formátu.

Fototapeta je skvělý způsob, jak vytvořit výraznou a poutavou dekoraci stěn, která vnese do místnosti zcela novou atmosféru a zároveň umožní zakrýt drobné nerovnosti a nedokonalosti stěn. Fototapety na zeď ideální pro vás: Každý vzor je k dispozici v několika velikostech, takže je snadné přizpůsobit formát rozměrům vaší stěny. Můžete se také rozhodnout, zda dáte přednost tradiční vliesové fototapetě, nebo samolepicí fototapetě. Objevte nástěnné fototapety bimago pro módní proměnu interiéru.

Moderní fototapety

Ohromující barvy a originální vzory jsou charakteristiky fototapet na míru od bimago. V našem obchodě najdete nejmodernější vzory ve stylu skandinávském, glamour, minimalistickém nebo boho. Díky fototapetám na zeď od bimago snadno ozdobíte svůj interiér doma či v kanceláři. Mezi našimi produkty naleznete nejkrásnější fotografie měst, krajiny z celého světa, barevné květiny, abstraktní motivy a moderní vzory, stejně jako vzory určené pro mládež a děti. Jasné rozdělení kategorií umožní rychle najít oblíbené motivy.

Milovníci moderního stylu i více klasických aranžmá mohou najít něco pro sebe. Na více než 2000 vzorech fototapet nechybí dekorace v různých barvách. Monochromatické stěnové fototapety ideální pro minimalistické loftové interiéry, vzory inspirované etnickým uměním pro boho styl v obývacím pokoji nebo romantické květiny na fototapetě, které perfektně zapadnou do stylu shabby chic – to všechno naleznete v bimago. Ale to není vše, mezi stěnovými fototapetami jsou také moderní, autorské vzory navržené našimi designéry. Zajímavé fototapety v galerii bimago jsou například vzory imitující přírodní materiály jako beton a dřevo, dekorace připomínající zeď ze kamene nebo dřevěných prken. Tyto vzory skvěle vypadají vedle obrazů a fotografií. Fototapety umožní za nízkou cenu proměnit bytový prostor bez větší rekonstrukce.


Fototapety na míru

Fototapeta na míru je produkt, který je přizpůsoben vašim potřebám. V našem obchodě můžete objednat každý z vzorů v jednom ze sedmi rozměrů. Pro prostorné místnosti jako je kancelář, hala nebo obývací pokoj bude ideální fototapeta o rozměru 450 na 315 cm. Tato dekorace úspěšně změní vzhled místnosti. Digitální tisk na moderním zařízení zajistí, že i při takovém rozměru budou rozlišení a barvy na fototapetě perfektní. Pro ty, kteří hledají menší rozměry fototapet, doporučujeme vzory ve velikosti 250x175 cm. Tato fototapeta bude ideální k umístění za hlavovým čelem postele v ložnici nebo za pohovkou v obývacím pokoji. Nejmenší z rozměrů fototapet (150x105 cm) může sloužit jako plakát či obraz zavěšený na úrovni očí, oživí aranžaci jakéhokoli interiéru. Fototapety na míru v obchodě bimago jsou také dostupné ve verzi samolepící. Tento formát umožní snadnou a bezpečnou montáž i na místech s obtížným přístupem.

Fototapeta na flízové podložce

Lze fototapety na zeď použít v libovolném pokoji? Odpovídáme ano - fototapety vyrobené z flízu umožňují dosáhnout hladkých stěn bez stop nerovností. Fototapeta na flízové podložce je extrémně snadná na montáž, což nám umožňuje přilepit ji na zeď sami. V našem obchodě jsou jak fototapety, tak klasické tapety vyrobené z tohoto materiálu.

Na fázi zakládání fototapety na zeď nás čeká příjemné překvapení - pro nalepení těchto ozdob stačí natřít lepidlem plochu stěny. Dokud lepidlo není zcela suché, můžeme chyby při lepení upravit. Flíz je materiál odolný proti znečištění, a proto mohou být výrobky z tohoto materiálu použity jako dekorace do kuchyně nebo haly. Flízové fototapety jsou doporučovány do bytů, které mají nerovné stěny. Flíz patří mezi materiály ze syntetických polyesterových vláken, která mu dodávají pružnost. Díky tomu se tato fototapeta skvěle hodí především na sádrokartonové stěny, zakrývajíc nerovnosti. Kromě toho je flíz materiálem, který tlumí zvuk a poskytuje tepelnou izolaci. Z tohoto důvodu se fototapeta ve velkém rozměru vyrobena z tohoto materiálu skvěle hodí do větších místností. Jestliže hledáte moderní a originální stěnovou dekoraci, je fototapeta pro vás. Jednoduchá montáž umožňuje fototapetu sami přilepit na zeď, což je nespornou výhodou těchto výrobků.

Levné samolepící fototapety

Novinkou v našem obchodě jsou také samolepící flízové fototapety, které stačí přilepit na zeď. Tato úprava umožní dekorovat místa, která jsou obtížně dostupná. Vysoké místnosti, skloněné stěny, půdní prostory, okolí oken a nábytku – samolepící fototapeta bude ideální v takovém prostoru. Před přilepením je vhodné vyměřit a vystřihnout vhodný kus fototapety, následně ji stačí přilepit a vyrovnat povrch. Každá z fototapet z našeho obchodu může být objednána ve verzi samolepící i tradiční. Vysoká kvalita tisku HD a snadná montáž zajistí, že taková ozdoba jistě bude úspěšným nákupem.

Nejkrásnější fototapety na míru

Fototapeta je velkoformátová dekorace, která našemu domu dodá jedinečnou atmosféru. Kvalitní tisk fotografie s krásným krajinářstvím, oblíbeným městem nebo barevným motivem nám pomůže vytvořit efektní interiér. V obchodě bimago najdete široký výběr fototapet na míru, které jednoduše přizpůsobíte své stěně. Naše fototapety jsou k dispozici v několika rozměrech, nejmenší z nich je 150 na 115 cm. Tento rozměr se ideálně hodí jako stěnová dekorace nad nábytkem, umístěná na úrovni očí. Naopak fototapeta na zakázku v největším rozměru bude dekorací zaujímající celou plochu stěny. Taková efektní ozdoba dá interiéru moderní vzhled. Ve větších rozměrech se skvěle hodí fototapety s zajímavým vzorem, například barevnými geometrickými tvary nebo uměleckými kolážemi. Na druhé straně větší rozměry fototapet mohou zobrazovat klasickou krajinu. Ať už je to New York, Paříž nebo majestátní Tatry - v bimago najdete mnoho inspirací. Světové mapy, moderní abstrakce a panorámy měst jsou vzory, které se skvěle hodí jako fototapety do kanceláře. Zveme vás k prohlédnutí kolekce levných fototapet v několika dostupných rozměrech.

Fototapeta na zakázku

Samolepící fototapety neznamenají jen jednodušší montáž a možnost posunutí a úprav, ale také snadné odstranění a výměnu za jiný vzor. Rychle a samostatně změníte své interiéry! Pokud hledáte fototapety přizpůsobené vašim potřebám, v obchodě bimago jistě najdete to, co hledáte. V naší nabídce můžete najít výběr fototapet na míru, které budou perfektně zapadat do vašeho interiéru. Při objednávce fototapety doporučujeme vybrat sadu příslušenství, takže po přijetí zásilky budete moci ihned začít s proměnou svých interiérů.

Stěnové fototapety

Pokud chcete umístit zajímavou stěnovou dekoraci do kuchyně, doporučujeme barevné fototapety na zakázku s kulinářskými motivy. V kolekci fototapet do kuchyně jsme se nechali inspirovat uměleckou stránkou pokrmů, ovoce a aromatické kávy. Na druhou stranu do ložnice doporučujeme fototapetu v tlumených barvách a jemných vzorech. Díky takové fototapetě vznikne útulný prostor, kde si budete moci odpočinout. Na stránkách můžete najít více vzorů fototapet do ložnice. Fototapeta do obývacího pokoje může být trochu odvážnější - geometrické vzory, abstraktní motiv nebo krajina s výhledem na Manhattan. V našem obchodě také nechybí fototapety do dětského nebo nastavenického pokoje. Pro mladistvé doporučujeme fototapety graffiti - stěnové dekorace inspirované street artem. Na druhé straně fototapety pro děti nás přenesou do barevného světa oblíbených pohádek a zvířat. V našem obchodě najdete obrovský výběr levných fototapet v několika rozměrech na stěnu, proto vás zveme k prohlédnutí kolekce bimago!

Fototapety na flízelině

Fototapety si udržují svou neklesající popularitu a představují zajímavou alternativu k tapetám. Nejen široký výběr vzorů dělá tuto dekoraci tak oblíbenou mezi zákazníky. Flízové fototapety se vyznačují výraznými barvami a odolností proti nečistotám, díky čemuž si jich budeme moci užívat mnoho let. Nízká cena a možnost samostatné montáže umožní rychle a snadno proměnit naše prostory. Výběr fototapet na flízelině, včetně samolepící verze, je rozsáhlý, proto vás zveme k prohlédnutí našich autorských kolekcí s různými motivy a v nejmodernějších barvách.

Stěnové fototapety dokáží změnit perspektivu místnosti. Doporučujeme kolekci 3D fototapet, která obsahuje vzory, které pomohou zvětšit a zesvětlit interiér. Pro ty, kteří hledají moderní fototapety do konkrétních místností, doporučujeme kolekci fototapet do obývacího pokoje, díky nimž snadno změníte svůj obývací pokoj. V galerii bimago můžete najít také kolekce určené různým místnostem. Stejně tak pro děti nebo nastaveníkům můžete najít zajímavé vzory. Fototapety na míru jsou cenově atraktivními dekoracemi, které vycházejí z nejnovějších trendů. Široké možnosti aranžování, včetně možnosti kombinace s tapetami, znamenají, že fototapety nesou v sobě obrovský dekorační potenciál. Zveme vás, abyste si prohlédli naši bohatou nabídku různých kategorií fototapet.

Fototapety nejen na zeď

Fototapety nemusí být jen stěnovou dekorací, stejně dobře se dají přilepit i na jiné povrchy. Foto tapety s úspěchem ozdobí nábytek, stoly nebo stolky. Zbytky po fototapetách lze dokonce použít jako obal na dárek. Na našem blogu radíme, jak lze kreativně využít fototapety. Podívejte se na proměnu stolku pomocí fototapety nebo najděte inspiraci na jiné využití našich fototapet.

Originální vzory stěnových fototapet

Rozmanitá kolekce v obchodě bimago znamená, že každý najde to pravé. Fototapety do dětského pokoje a dalších místností lze najít v dedikovaných kolekcích. Kromě toho jsou naše vzory rozděleny podle stylu. Jednotlivé produkty se budou hodit jak k moderním interiérům, tak i k více klasickým místnostem. Stěnové fototapety mají nejen estetickou hodnotu, ale také zakrývají nedokonalosti stěn. Doporučujeme moderní fototapety do obývacího pokoje. Originální vzory dodají inter

W pokoju dziecka mogą znaleźć się nie tylko kolorowe zwierzątka czy postacie z bajek, ale také dech beroucí krajiny na fototapetách. Tato nabídka potěší milovníky cestování a kouzelných koutů. Zato fototapeta ve stylu scandi boho bude vypadat skvěle v interiéru romantické ložnice nebo dívčího pokoje. Uklidněná barevnost bude ideálním pozadím pro světlý nábytek.

Prostory jako předsíň nebo chodba jsou obtížně zařaditelné. Stěnová fototapeta v takovém prostoru by měla odrážet výzdobu domu a zároveň nezahlcovat interiér. Květiny na zdi, geometrické motivy nebo abstraktní vzory v světlých barvách se skvěle hodí do předsíně, chodby nebo na chodbu. Moderní fototapety se střídmými vzory mohou být skvělým pozadím pro každý pokoj.

Pro ty, kteří hledají francouzský šarm, doporučujeme provence fototapety. Tyto vzory budou skvěle vypadat v každém interiéru. S nimi můžete ozdobit celou zeď v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnici. Kombinace rustikálních motivů s francouzskou přírodou je také skvělým řešením pro kavárny nebo restaurace.

Fototapety pro odvážné aranžmá

V obchodě bimago máme také návrhy na dekorace, které ohromí a způsobí, že nelze jít okolo nich lhostejně. Průmyslové, futuristické nebo fantasy fototapety mají silnou barevnost, originální motivy a inspiraci modernistickým uměním. Tyto návrhy doporučujeme lidem, kteří mají rádi odvážné interiérové aranžmá nebo chtějí velké změny ve svém prostředí. Dětský pokoj bude skvělým místem pro přidání zvláštního vzhledu s fantasy fototapetou. Jednorožci, dinosauři nebo kouzelné krajiny jistě potěší milovníky originálních dekorací.

V loftovém stylu sousedí hrubé materiály jako cihla nebo beton se stylovým nábytkem, kovovými prvky a náladovým osvětlením. Průmyslové fototapety umožní dokončit takovou výzdobu. V kolekci můžete najít produkty vhodné do každé místnosti. V ložnici budou skvěle vypadat vzory s imitací betonu nebo fotografie z města, zatímco v obývacím pokoji můžete zvolit fototapetu v modrých barvách nebo s průmyslovým krajinou.

Stejně odvážné jsou také futuristické fototapety. Inovativní nápady na stěnovou výzdobu změní místnost úžasným způsobem. Fototapeta ve futuristickém stylu je vyznačena neobvyklým designem a efektním vzhledem. Tento design změní vzhled každé místnosti. V této kolekci najdete fototapetu s 3D efektem. Tento vzor na zdi umožní opticky zvětšit interiér.

Dekorace stěn s fototapetami nebyla nikdy tak jednoduchá. Obrovská rozmanitost produktů, dostupnost samolepicích vzorů a široký výběr rozměrů produktů znamenají, že máme neomezené možnosti pro využití fototapet pro změnu našeho bytu, kanceláře nebo prostoru. Navštivte bimago a prohlédněte si naši kolekci, ve které najdete tisíce neobvyklých stěnových dekorací ve velkém formátu.